کد خبر: 48702 A

جودی دنچ مسن‌ترین چهره‌ای است که در ۸۵ سالگی روی جلد ووگ، از مهم‌ترین نشریه‌های دنیای مد و زیبایی و سبک زندگی می‌رود.

ایران آرت: چهره جودی دنچ نخستین بار در حدود هفت دهه فعالیت هنری روی جلد نسخه بریتانیایی ووگ ویژه ماه ژوئن رفت؛ نشریه‌ای آمریکایی که از ۱۸۹۲ در نیویورک منتشر می‌شود و از عمر نسخه بریتانیایی آن ۱۰۴ سال می‌گذرد. ووگ در ایتالیا و ۲۰ کشور و منطقه دیگر در دنیا هم نمایندگی دارد.

بانو جودی دنچ پیش از آغاز قرنطینه کرونا مقابل دوربین عکاس ووگ بریتانیا رفت تا چهره‌اش بر نسخه شماره ژوئن ۲۰۲۰ نقش ببندد. هر چند گفتگویی که از این بازیگر سرشناس و برنده اسکار در شماره تازه ووگ منتشر شده، بیش از هر چیز درباره زندگی کردن در زمانه کرونا و ماندن در خانه برای در امان ماندن از بیماری کووید-۱۹ است. خانه دنچ در منطقه ساری در جنوب شرقی انگلستان واقع شده است.

به گزارش همشهری آنلاین، این بازیگر توانمند که خودش در شبکه‌های اجتماعی حساب کاربری ندارد، در دوران شیوع کرونا به یکی از چهره‌های جذاب و پرهوادار فضای مجازی به ویژه در بریتانیا تبدیل شد. دلیل آن هم ویدئوهایی است که اعضای خانواده از او منتشر کرده‌اند. ماه گذشته فینتی ویلیامز، دختر دنچ تصویری از مادرش در فضای توییتر پست کرد که او را در یک لباس خنده‌دار نشان می‌داد. دنچ هم در آن پوشش بامزه از مردم می‌خواست در این شرایط فقط بخندد. این ویدئو ۵.۴ میلیون بار در شبکه‌های اجتماعی دیده شده است.

4435787

ستاره ۸۵ ساله سینمای جهان با پوشیدن یک لباس صورتی‌رنگ دولچه اند گابانا روی جلد ووگ ماه ژوئن رفت که نسخه چاپ‌شده آن از هفتم ماه می در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود. آنچه این شماره را از دیگر نسخه‌های ووگ متمایز می‌کند، شمایل پوشیده یک ستاره سالخورده در مقایسه با ستاره‌های نه‌چندان پوشیده و جوان‌تر در دیگر شماره‌هاست.
 

 

بازیگر زن جودی دنچ خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین