کد خبر: 48761 A

نیکول کیدمن برای جوان ماندن ترکیبی از ورزش و تغذیه را برای حفظ سلامت پوست خود استفاده می‌کند.

ایران آرت: نیکول کیدمن یکی از سرشناس‌ترین چهره‌های هالیوودی است. این بازیگر ۵۲ ساله از معدود بازیگرانی است که بسیار جوان‌تر از سن واقعی خود به نظر می‌رسد و برای بسیاری از افراد این پرسش مطرح است که وی چگونه تا این حد جوان مانده است؟ به نظر می‌رسد او از افرادی است که سلامت پوست خود را بسیار جدی گرفته است.

به گزارش انتخاب، این بازیگر برنده اسکار برای جوان ماندن به ترکیبی از ورزش و تغذیه را برای حفظ سلامت پوست خود استفاده می‌کند:

مصرف مکرر ویتامین‌ها

نیکول کیدمن می‌داند که مراقبت از پوست تا چه حد حائز اهمیت است. وی برای مراقبت از پوست خود تلاش بسیاری می‌کند و معتقد است مصرف ویتامین‌ها نقشی موثر در حفاظت از سلامت پوست ایفا می‌کند. وی در مصاحبه‌های خود بار‌ها اشاره کرده که برای حفاظت از سلامت پوست و موی خود از ویتامین‌ها کمک می‌گیرد.

نظافت و پاکسازی پوست پیش از خواب

نیکول کیدمن

کیدمن همواره عادت دارد در طول شب آرایش خود را پاک کند. او می‌گوید حتی در طول مسافرت همیشه دستمال مرطوب به همراه دارد تا بتواند صورت خود را پاکسازی کند. کیدمن هرگز پوست خود را برای مدتی طولانی آلوده نمی‌گذارد.

آرایش ساده

کیدمن معمولا از آرایش‌های کمرنگ و ساده استفاده می‌کند و به ندرت با آرایش‌های غلیظ دیده می‌شود او در یکی از مصاحبه‌های خود گفته است که وقتی سر کار نیست و در زندگی روزمره به ندرت آرایش می‌کند و در نهایت بیشتر روی آرایش خفیف چشم و ابرو متمرکز می‌شود.

نیکول کیدمن

آب رسانی پوست

از دید نیکول کیدمن آب رسانی پوست از طریق کرم‌ها و سرم‌های پوستی بسیار مهم است. این موضوع حتی در رژیم غذایی وی نیز دیده می‌شود و کیدمن معمولا در رژیم خود نویدن آب را نیز می‌گنجاند.

نیکول کیدمن

استفاده مداوم از ضد آفتاب

کیدمن در یکی از مصاحبه‌های خود گفته بود محبوب‌ترین کرم او کرم ضدآفتاب است. این ستاره هالیوودی هرگز بدون استفاده از کرم ضدآفتاب وارد کوچه و خیابان نمی‌شود و سعی می‌کند با کمک کرم ضدآفتاب از پیرپوستی و عوارض نور ماوراء بنفش پیشگیری کند.

نیکول کیدمن

 

نیکول کیدمن بازیگر خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین