کد خبر: 48793 A

بنابر گفته کارگردان سریال تلویزیونی "وارش"، فصل دوم این سریال در صورت ساخت از سیستان آغاز می‌شود.

ایران آرت: کارگردان سریال "وارش" گفت: قصه ای که در زمان قبل از ورود به شمال و داستانی که در سیستان می گذشت، برای مخاطب جذابیت بیشتری داشت و اگر قرار باشد فصل بعدی را بسازیم قصه را از سیستان شروع می‌کنیم.

"احمد کاوری" کارگردان سریال "وارش"، درباره تولید این سریال در فصل‌های بعدی به خبرگزاری فارس گفت: در حال حاضر متنی برای ادامه این سریال نوشته نشده است. 

وی ادامه داد: سازمان صداوسیما برای ادامه این سریال تمایل داشت اما فعلا ایده و طرحی که بتوان آن را اجرایی کرد به دستمان نرسیده است.

این کارگردان در پاسخ به اینکه قصه فصل بعدی "وارش" در چه فضایی است؟، بیان داشت: فکر می‌کنم قصه‌ای که در زمان قبل از ورود به شمال و داستانی که در سیستان می‌گذشت، برای مخاطب جذابیت بیشتری داشت و اگر قرار باشد فصل بعدی را بسازیم قصه را از سیستان شروع می کنیم و با شخصیت هایی مثل یارمحمد که یکی از کاراکترهای دوست داشتنی مخاطبین بود پیش می رویم.

 سریال "وارش" به کارگردانی احمد کاوری و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید و بازی بهنام تشکر، علیرضا کمالی ‌نژاد، ساناز سماواتی، نسرین بابایی، الهام طهموری، علیرضا جلالی تبار و ... سال گذشته از شبکه سه پخش شد.

 

سریال وارش سریال وارش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین