کد خبر: 48906 A

تلویزیون ایتالیا دستور ساخت فصل پنجم سریال "گومورا" را که با تمرکز بر مافیای ناپل ساخته شده است، داد.

ایران آرت: فصل پنجم سریال مافیایی "گومورا" تا پایان تابستان فیلمبرداری می‌شود اما این ممکن است آخرین فصل از این سریال باشد.

تهیه کننده سریال گفته است انتظار می‌رود فیلمبرداری این فصل بین جولای و سپتامبر (نیمه تیر تا نیمه شهریور) انجام شود.

به نقل از ددلاین، مارکو دآمور که در نقش شخصیت اصلی چیرو دی مارسیو در این درام تلویزیونی بازی می‌کند کارگردانی ۵ قسمت اول این سریال را انجام می‌دهد و کلودیو کوپلینی نیز به روال معمول کارگردان اصلی سریال است.

کار نوشتن فیلمنامه در مراحل نهایی است و به گفته توزی رییس گاتلیا که کار تولید را برعهده دارد، بیشتر راه رفته شده است.

یک اپیزود از این فصل خارج از ایتالیا فیلمبرداری می‌شود.

به نوشته خبرگزاری مهر، توزی تاکید کرده که این فصل عالی خواهه بود و سعی کرده‌اند کارهای متفاوتی انجام دهند و این فصل از زاویه‌ای متفاوت، تاریک و حسی ساخته می‌شود.

وی تاکید کرد با وجود همه تحسین‌ها و نقدهای مثبتی که از این سریال به عمل آمده، فصل ۵ احتمالا آخرین فصل سریال خواهد بود.

وی افزود: در این لحظه ما چنین تصوری داریم.

"گومورا" نسخه ایتالیایی از "پدرخوانده" و "سوپرانوها" است که درگیری‌های گروه‌های مختلف مافیای ایتالیا را تصویر می‌کند. این سریال درام با بازی سالواتوره اسپوزیتو، دامور و کریستینا دل‌آنا به ۱۹۰ کشور در سراسر دنیا فروخته شده است.

گفته شده گروه ساخت فیلم برای اواخر ژوئن آماده شده‌اند و انجام تست کرونا از بازیگران و همه اعضای گروه هم حداقل هفته‌ای یک بار انجام می‌شود. در واقع از نظر تکنیکی مشکلی برای شروع کار وجود ندارد اما با توجه به کرونا اوایل جولای (نیمه تیر) منطقی‌ترین زمان برای شروع کار است.

توزی از حاضران همیشگی در جشنواره فیلم ونیز است و سال پیش اولین فصل سریال "صفر صفر صفر" را در لیدو به نمایش گذاشت. او امیدوار است که با وجود همه چالش‌ها این جشنواره امسال هم برگزار شود.

"گومورا" بر مبنای رمانی تحقیقی نوشته روزنامه‌نگار ایتالیایی، روبرتو ساویانو که سال ۲۰۰۶ منتشر شد، ساخته می‌شود. در این کتاب بخشی از فجایعی که کامورا، مافیای ناپل در اقتصاد ایتالیا و زندگی مردم عادی منطقه مرتکب می‌شود تصویر می‌شود.

بر مبنای این رمان فیلمی سینمایی به کارگردانی متئو گارونه ساخته شد که جایزه بزرگ جشنواره فیلم کن سال ۲۰۰۸ را از آنِ خود کرد.

مجموعه تلویزیونی "گومورا" با ایده گرفتن از این کتاب از سال ۲۰۱۴ در شبکه اسکای ایتالیا روی آنتن رفته است.

 

هالیوود سینمای ایتالیا گومورا سریال گومورا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین