کد خبر: 48981 A

بازیگر فیلم جیمز باند از دیدگاهش درباره مد و زیبایی سخن گفت و کفش‌های پاشنه بلند را ضد فمینیستی دانست.

ایران آرت: اوا گرین، بازیگر ۳۹ ساله که دختر مارلن ژوبر، بازیگر فرانسوی است، گفته مادرش معمولا می‌گوید او باید برای ظاهر خود "تلاش" کند اما او راحتی را بر مد ترجیح می‌دهد. 

او گفته است: "مادرم می‌گوید، من باید بدانم موهایم را چطور درست کنم و باید برای آن تلاش کنم. می‌گوید من باید بیشتر لباس‌های رنگارنگ بپوشم و بیشتر شبیه یک زن باشم، اما من رفاه و آسایشم را بیش از حد دوست دارم."

گرین در ادامه گفت:‌ "به باور من کفش‌های پاشنه بلند واقعا ضد فمینیستی هستند. ما با کفش‌های پاشنه بلند مثل پرنده‌ای هستیم که روی میله‌ ایستاده."

به نقل از ایندیپندنت، بازیگر فیلم سایه‌های سیاه، همچنین درباره قدرت زنان فضانوردی که او در حین فیلمبرداری برای فیلم پروکسیما آنها را ملاقات کرده، سخن گفت؛ فیلمی که او در نقش یک فضانورد خود را برای ماموریتی یک ساله در ایستگاه فضایی بین المللی آماده می‌کند. 

اوا گرین افزوده: "این فضانوردان همچون ابرقهرمانان هستند. آنها به پنج تا شش زبان مختلف حرف می‌زنند و باید از نظر فیزیکی نیز خوب باشند، آنها فداکاری می‌کنند." 

او گفت: "‌مردان فضانورد فورا به شما عکس‌های فرزندان و شرکای زندگیشان را نشان می‌دهند، اما زنان معمولا این کار را نمی‌کنند، چرا که حواسشان را از ماموریتی که دارند پرت می‌کند. آنها فوق العاده قوی هستند. مثل زره پوشی که مشکل می‌توان ترکی در آن دید." 

اوا گرین

این اولین باری است که خانم گرین به طور علنی درباره تجربه‌های خود در رابطه با فمینیسم و حقوق زنان صحبت کرده است.  

این بازیگر هالیوود، ماه اکتبر ۲۰۱۷ میلادی، هاروی واینستین، تهیه کننده رسوای هالیوود را به آزار و اذیت جنسی متهم کرد.

واینستین، اوایل سال جاری به اتهام تجاوز و آزار جنسی، گناهکار شناخته شد و اکنون در حال گذراندن ۲۳ سال حکم زندان خود در یکی از زندان‌های شهر نیویورک است.

 

آزار و اذیت ایستگاه فضایی بین المللی کفش مردان هالیوود
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین