کد خبر: 48989 A

داستان فیلم درباره مشاور ۲۹ ساله‌ و مادر بزرگ ۷۹ ساله‌اش است که بعد از یکسری اتفاقات شخصی، تصمیم می‌گیرند زندگی‌شان را برای دو ماه با هم عوض کنند.

ایران آرت: ریچل بروسنان بازیگر برنده جوایز امی و گلدن گلوب، قرار است در فیلم The Switch، براساس رمان بث اولیری بازی کند که Amblin Partners حق پخش این فیلم را بدست آورده است. ستاره سریال "خانم میزل شگفت‌انگیز" تهیه کننده اجرایی کار به همراه اولیری خواهد بود. 

کریستی ماکاسکو کریگر که فیلم‌هایی همچون The Post, Bridge of Spies و Wide Side Story را ساخته، این پروژه را نیز تولید می‌کند. بکا بولینگ فیلم‌نامه کار را اقتباس می‌کند.

رمان The Switch دومین کار لیری است که ماه گذشته در بریتانیا منتشر شد و پر فروش‌ترین رمان ساندی تایمز گردید.

به گزارش سینمافارس، داستان این کتاب درباره مشاور ۲۹ ساله‌ و مادر بزرگ ۷۹ ساله‌اش است که بعد از یکسری اتفاقات شخصی، تصمیم می‌گیرند زندگی‌شان را برای دو ماه با هم عوض کنند. در حالیکه زن جوان به روستای کوچک یورکشیر می‌رود و مسئولیت بیرون بردن سگ‌ها را برعهده می‌گیرد، زن پیر خود را در آپارتمان کوچکی در لندن می‌بیند که اپلیکیشن‌های قرار گذاشتن را هدایت کرده و کلوپ اجتماعی برای مردم تنها لندن شروع راه می‌اندازد.

جب برادی مدیر تولید کمپانی Amblin این پروژه را برای استودیو می‌سازد.

بروسنان در کنار آنتونی راموس در فیلم Distant بازی کرده که تولیدش بخاطر بیماری ویروس کووید ۱۹ به تعویق افتاد. او همچنین قرار است در فیلم I’m Your Woman بازی کند که جولیا هارت آن را کارگردانی کرده و جوردن هورویتز نوشته است.

 

بازیگر زن خانم بازیگر ریچل بروزناهان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین