کد خبر: 49008 A

او می‌گوید دیگر با فیلم‌های ابرقهرمانی ارتباط برقرار نمی‌کند و اینکه علاقه‌ای به بازی در فیلم‌هایی ندارد که "برای کودکان" ساخته شده‌اند.

ایران آرت: شخصیت ونسان کسل در سریال "وست‌ورلد" اگرچه به ابرشرورهای کتاب‌های کامیک شباهت دارد، اما خود این بازیگر به فیلم‌های ابرقهرمانی بی‌علاقه است. کسل به تازگی در مصاحبه با "اینورس" به جدیدترین نام هالیوودی تبدیل شد که به انتقاد از فیلم‌های مارول و دی‌سی می‌پردازد اما از آنجا که صفحه‌ای در توئیتر ندارد از خشم هواداران در امان خواهد ماند.

او می‌گوید دیگر با فیلم‌های ابرقهرمانی ارتباط برقرار نمی‌کند و اینکه علاقه‌ای به بازی در فیلم‌هایی ندارد که "برای کودکان" ساخته شده‌اند. همین تعبیر برای غضب‌آلود کردن هواداران کافی است، اما به نظر می‌رسد که قصد بی احترامی به کسی را نداشته و فقط می‌گوید از دیدن این فیلم‌ها لذت نمی‌برد. 

به گزارش ۳۰نما، کسل به "دیوید کراننبرگ"، "فرانسیس فورد کاپولا"، و "مارتین اسکورسیزی" می‌پیوندد که پیش‌تر گفته بودند علاقه‌ای به این دست فیلم‌ها ندارند. سال گذشته میلادی، اسکورسیزی مکرراً فیلم‌های استودیوی مارول را به "شهر بازی" تشبیه می‌کرد و در واقع به دیزنی می‌تاخت و می‌گفت این فیلم‌ها "سینما نیستند."

کسل می‌گوید احساس می‌کند که این فیلم‌ها برای کودکان ساخته شده‌اند ما در عین حال معتقد است که کودکی هم درونش وجود دارد: "راستش این فیلم‌ها را نگاه نمی‌کنم. وقتی که با تکنولوژی و جلوه‌های ویژه کاری کردند که "مرد آهنی" و "مرد عنکبوتی" واقعی به نظر برسند توجه من جلب شد. اما بعد عادی شد. در زمان کودکی از هواداران کتاب‌های کامیک بودم. امروز فکر می‌کنم این فیلم‌ها برای کودکان ساخته شده‌اند. هرچند کودکی هم درونم وجود دارد اما باز هم پاسخ من نه نخواهد بود. حاضر نیستم این فیلم‌ها را ببینم."

با این توضیحات به نظر می‌رسد که کسل به صورت کامل با فیلم‌های ابرقهرمانی قطع رابطه نکرده و اگر فیلمی خلاقانه ساخته شود توجه او جلب خواهد شد. کسل در پایان می‌گوید: "شاید اگر شخصیت شرور بی‌نظیری باشد و فیلمساز بااستعداد و زیرکی پشت آن باشد که داستان را کمی پیچیده کند تا فیلمی برای کودکان به نظر نرسد، آنگاه در این فیلم‌ها بازی کنم. اما در غیر این صورت، نه. چند باری که به این فیلم‌ها نزدیک شدم دیدم که تعهدی طولانی برای چیزی است که در نهایت خودم حاضر نیستم به دیدنش بنشینم."

 

مارول فیلم ابرقهرمانی ونسان کسل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین