کد خبر: 49130 A

پلیس هنوز درباره علت مرگ گریگوری تیری بویس و نامزدش اظهارنظر نکرده است.

ایران آرت: گریگوری تیری بویس، که با بازی در نقش "تایلر کراولی" در اولین فیلم "گرگ و میش"، به شهرت رسید، در تاریخ ۱۳ ماه می در ۳۰ سالگی درگذشت.

بنابر گزارش ها، بویس به همراه نامزد ۲۷ ساله اش "ناتالی آدِپویو" در آپارتمانشان واقع در شهر لاس وگال مرده پیدا شدند. هنوز علت مرگ این دو مشخص و اعلام نشده است.

"بویس" سال ۲۰۰۸ در فیلم "گرگ و میش"، در نقش "کراولی"، دانش آموز دبیرستان "فورکس" بازی کرد که نزدیک بود با ماشین خود با "بلا" (کریستن استوارت) تصادف کند که "ادوارد"(با بازی رابرت پَتینسون) که قادر بود ماشینی را که در حرکت است با دستانش متوقف کند، جلوی این حادثه را در این صحنه از فیلم گرفت. از اینجا بود که "بلا" به ادوارد مظنون شد که او یک خون آشام است.

به نقل از فارس، بویس همچنین نقش کوتاهی را در فیلم کوتاه "آخرالزمان" در سال ۲۰۱۸ ایفا کرد. البته "لیسا واین" و مادرش اخیرا گفته بودند که او در حال تاسیس یک رستوران است.

بویس در دسامبر ۳۰ ساله شده بود. او در یک پست اینستاگرامی خود نوشت: در یک مقطع فکر نمی کردم ۳۰ سالگی ام را ببینم. سالها مانند هر کس دیگری اشتباه کردم اما امروز یکی از آن روزهایی است که من فقط در مورد بزرگان تأمل می کنم. چه زمان مناسبی برای زنده ماندن!

از بویس یک دختر ۱۰ ساله به نام "آلایا" و یک پسربه نام "ایجپت"(مصر) به جای مانده است.

 

هالیوود بازیگر گرگ و میش گریگوری تیری بویس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین