کد خبر: 49234 A

بازیگر سریال "کشتن ایو" به احتمال فراوان نقش فیوریوسا را در پیش‌درآمد "جاده خشم" بازی خواهد کرد.

ایران آرت: تولید پیش‌درآمد فیلم اکشن "مکس دیوانه: جاده‌ی خشم" اخیراً به صورت رسمی تأیید شد و "جورج میلر" کارگردان فیلم فاش کرد که تمرکز قصه بر روی شخصیت "فیوریوسا" خواهد بود. با این حال، گزارش شد که "شارلیز ترون" بازیگر این نقش برای بازی در پیش‌درآمد بازنخواهد گشت چرا که فیلم دوران گذشته‌ی شخصیت را روایت می‌کند.

"هالیوود ریپورتر" هفته‌ی گذشته گزارش داد که "جودی کومر" در دنباله‌ی اسپین‌-آف "جاده‌ی خشم" نقش فیوریوسا را بازی خواهد کرد. کومر ممکن است تنها بازیگری نباشد که برای بازی در این نقش با ظاهر منحصربه‌فردش مناسب به نظر برسد، اما او مانند ترون، یکی از بهترین بازیگران حال حاضر هالیوود است.

به گزارش ۳۰نما، کومر بیشتر به خاطر بازی در سریال "کشتن ایو" شبکه‌ی BBC آمریکا شناخته می‌شود. او با این نقش نامزد دریافت جوایز بسیاری شده و امی بهترین بازیگر زن را به خانه برده است. او به زودی در فیلم "گای آزاد" در کنار "رایان رینولدز" و نیز فیلم تاریخی "آخرین دوئل" ساخته‌ی جدید "ریدلی اسکات" دیده خواهد شد.

البته کومر تنها گزینه‌ی احتمالی بازی در نقش فیوریوسا نیست. در ماه مارس، گزارش شد که میلر با "آنیا تیلور جوی" نیز مذاکره کرده است. بنابراین اگرچه کومر انتخابی فوق‌العاده به نظر می‌رسد اما بدون تردید کارگردان بازیگران بسیاری را برای نقش اصلی پیش‌درآمد زیر نظر دارد. 

پیش‌درآمد "مکس دیوانه" امسال یا سال آینده اکران نخواهد شد. میلر پیش از آنکه به سراغ فیلمبرداری این پروژه برود، ابتدا "سه هزار سال آرزو" را با "تیلدا سوئینتون" جلوی دوربین ببرد، اما این پروژه نیز تا مهار ویروس کرونا آغاز نخواهد شد.

اوایل ماه می گزارش شد که کومر و "رالف فاینس" برای بازی در اقتباس سینمایی از موزیکال "ماتیلدا" به توافق رسیده‌اند. این تئاتر در سال ۲۰۱۰ در لندن و در سال ۲۰۱۳ در برادوی به مدت چهار سال روی صحنه رفت. داستان فیلم در مورد زن جوان کتاب‌خوانی است که والدینش با او رفتار درستی ندارند. این فیلم به نوشته‌ی "دیلی میل" در اولویت تهیه‌کنندگان نت‌فلیکس و سونی قرار گرفته است. 

کومر در این فیلم در نقش "میس هانی" ظاهر می‌شود، یک معلم خوش‌قلب که به ماتیلدای نابغه رابطه‌ی دوستانه برقرار می‌کند.

 

شارلیز ترون جودی کومر جاده خشم جاده مکس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین