کد خبر: 49322 A

تریلر فیلم "انگاشته" در حالی منتشر شده که انفجار یک هواپیمای واقعی در انتهای آن توجه سینمادوستان را به خود جلب کرده است.

ایران آرت: کریستوفر نولان برای یکی از صحنه‌های اکشن و انفجاری فیلم سینمایی «انگاشته» یک هواپیمای واقعی را منفجر کرده است. این تصادف و انفجار در پایان آخرین تریلر این درام جاسوسی با موضوع وارونگی زمان دیده شد.

جان دیوید واشینگتن، بازیگر شخصیت بدون نام و اصلی فیلم، به سینمابِلِند گفته است که کل تیم سازنده فیلم زمانی که نولان این سکانس را ضبط کرده بود هیجان زده بودند.

او گفت: یک هواپیمای واقعی بود که با برخورد به یک ساختمان واقعی منفجر شد. ما و تمامی عوامل این فیلم شاهد آن بودیم. واقعا باور نکردنی بود. هر چیزی که شما در تریلر دیدید واقعا اتفاق افتاده است، حداقل تا شبی که من در آنجا بودم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، توتال فیلم نیز در جزئیات جدیدی که از این فیلم منتشر کرده می‌گوید برای این سکانس یک هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ خریداری شده بود.

نولان به توتال فیلم می‌گوید: من در نظر داشتم از تکنیک مینیاتور‌ها و ترکیب با جلوه‌های ویژه استفاده کنم. با این حال زمانی که در جست و جوی لوکیشن در کالیفرنیا بودیم، مجموعه وسیعی از هواپیما‌های قدیمی را کشف و حساب کردیم و متوجه شدیم که خرید یک هواپیمای واقعی، و اجرای این سکانس در جلوی دوربین به صرفه‌تر از مینیاتور‌ها و جلوه‌های کامپیوتری خواهد بود.

در حالی که فیلم‌های زیادی از تکنیک جلوه‌های ویژه کامپیوتری استفاده می‌کنند، نولان برای فیلم «دانکرک» محصول سال ۲۰۱۷ نیز از سربازها، هواپیما‌ها و ابزار‌های جنگی واقعی استفاده کرده بود. در فیلم سینمایی «شوالیه تاریکی» هم سعی شده بود از سکانس های اکشن واقعی استفاده شود.

نیل آندره‌آ، یک تفنگدار نیروی دریایی که در ساخت دانکرک همکاری کرده گفته بود: در این فیلم سینمایی هواپیمای مسرشمیت بی اف ۱۰۹، کشتی مین روب و ناو شکن تنها در یک شات این فیلم سینمایی استفاده شد و در بعضی روز‌ها نیز بیش از ۶۰ کشتی در آب‌های لوکیشن فیلمبرداری وجود داشتند.

فیلم سینمایی «انگاشته» برای اکران در تاریخ ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰ (۲۷ تیر) برنامه ریزی شده است.

 

کریستوفر نولان فیلم انگاشته
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین