کد خبر: 49327 A

شیلا خداداد گفت از زمانی که صاحب فرزند شده، به خواست خودش از حرفه بازیگری فاصله گرفته و کم کارتر شده است.

ایران آرت: شیلا خداداد از این‌که برخی کاربران در فضای مجازی علیه اظهارنظرهای او موضع می‌گیرند، انتقاد کرد و 
گفت به خواست خودش در حرفه بازیگری کم کار شده است تا تمام وقتش را برای خانواده و فرزندانش بگذارد.

​به گزارش ایران‌آرت، این بازیگر که سال گذشته در سریال "هیولا" به کارگردانی مهران مدیری ایفای نقش کرد، در صفحه اینستاگرامش نوشت: "سلام، برام جالبه که هر پستی که خودم میذارم یا هر کسی از من میذاره، عده‌ای از دوستان که تعدادشونم کم نیست کامنت میذارن که تو مگه فیلم بازی می‌کنی که اظهارنظر می‌کنی؟! من در سال‌های اخیر خیلی کم کار شدم، می‌دونین چرا؟؟؟ چون یه روزی که اتفاقا خیلی هم پر کار بود فکر کردم و تصمیم گرفتم که تشکیل خانواده بدم که بچه‌دار بشم. وقتی بچه‌دار شدم نتونستم چند تا کار رو با هم انجام بدم پس تصمیم گرفتم فقط مادر باشم."

​او در ادامه نوشت: "خیلی از همکاران عزیز هم کار می‌کنند هم مادر هستند ولی من نتونستم. امروز تمام وقتم برای خانوادم هست و کتاب.. من سیمرغ ندارم ولی یک همسر و پشتیبان تمام عیار دارم. من خیلی از موقعیت‌های کاریم رو از دست دادم ولی دو تا بچه دسته گل دارم. روحم آرومه حالم خوبه از هیاهو دورم و به شغل امروزم افتخار می‌کنم. مهم بودن رو با تمام وجودم احساس می‌کنم"

88888


سریال‌های "هیولا" و "گلشیفته" و فیلم‌ "بادیگارد" از آخرین کارهای شیلا خداداد در زمینه بازیگری بوده‌اند. وی همچنین سال گذشته کتاب "بعضی رازها را نباید نگه داشت" با موضوع آزار جنسی کودکان را ترجمه و منتشر کرد.

​شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات، دارای دو فرزند با نام‌های سامیار و ساتین هستند. 

شیلا خداداد

بازیگر زن شیلا خداداد خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین