کد خبر: 49461 A

مستندی با عنوان "۴۰ سال راکی: تولد یک کلاسیک" که قرار است از ۹ ژوئن به نمایش درآید، از صدای سیلوستر استالونه به عنوان راوی بهره گرفته است.

ایران آرت: مستند "راکی" با بهره گرفتن از صدای سیلوستر استالونه بازیگر اصلی این مجموعه به عنوان راوی به صورت آنلاین از ۹ ژوئن (۲۰ خرداد) در دسترس همگان خواهد بود.

این فیلم با عنوان "۴۰ سال راکی: تولد یک کلاسیک" توسط درک وین جانسون نوشته و تهیه شده و نگاهی عمیق به فیلم سینمایی "راکی" به عنوان فیلم اصلی و اوریجینال این مجموعه دارد.

به گزارش مهر، تریلر رسمی این مستند نشان دهنده همین نگاه شخصی به ساخته شدن فیلم از زاویه دید بازیگر و این شخصیت افسانه‌ای است.

جانسون نیز با صدور اطلاعیه‌ای گفته است: این مستند هدیه‌ای طلایی برای طرفداران "راکی" است. اثری جذاب از تاریخ فیلم که توسط خود راکی و سیلوستر استالونه روایت شده و به مخاطب تجربه‌ای صمیمی را منتقل می‌کند و مخاطبان می‌توانند فیلم‌هایی را که هرگز ندیده بودند و مربوط به این فیلم است و ماجراهایی از پشت صحنه فیلم را درباره اینکه این فیلم چگونه ساخته شد، در این مستند بیابند.

تماشای مستند راکی با صدای سیلوستراستالونه

جانسون پیشتر نیز مستندی با عنوان "جان جی آویلدسن: سلطان کم‌شانس‌ها" را در سال ۲۰۱۷ درباره "راکی" ساخته بود. وی سازنده مستندی درباره "کاراته کید" هم بوده است. او همچنین کارگردان مستند دیگری است که با عنوان "استالونه: فرانک، این است" درباره برادر سیلوستر استالونه ساخته شده است.

ابتدا قرار بود مستند "۴۰ سال راکی" در شبکه اینترنتی اپیکس منتشر شود. این شبکه فیلم‌های راکی و فیلم‌های مرتبط با آن مانند "کرید" را زمستان پیش نمایش داده بود.

فیلم نخست راکی برنده جایزه اسکار بهترین کارگردانی برای جان جی. آویلدسن، برنده جایزه اسکار بهترین تدوین، برنده جایزه اسکار بهترین فیلم شد و سیلوستر استالونه نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. دیگر بازیگران فیلم شامل بورگس مریدیت، برت یانگ و تالیا شایر نیز نامزد اسکار شدند.

استالونه ۷۳ ساله کارش را در هالیوود ادامه می‌دهد. او اخیراً بازیگر فیلم‌های مختلفی بوده که "محافظان گالاکسی ۲" و "رمبو: آخرین خون" از جمله آنهاست.

 

سیلوستر استالونه راکی 40 سال راکی: تولد یک کلاسیک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین