کد خبر: 49507 A

"سامو بندری" با باری حسن پورشیرازی متعلق به فضای بوشهر است و قصه آن با فضای جنوب همخوانی دارد.

ایران آرت: سریال "سامو بندری" جایگزین سریال "بچه مهندس ۳" خواهد شد.

تسنیم نوشت، در برخی از رسانه‌ها به جایگزین "بچه مهندس" اشاره کردند که نام فصل سوم "از سرنوشت" هم به میان آمد. تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم،‌ گفت که احتمال دارد این سریال در ایام پاییز ادامه داشته باشد و البته که شبکه در خصوص پخش و زمان کنداکتور تصمیم می‌گیرد.

بنابر پیگیری‌هایی که شده بعد از پایان فصل سوم "بچه مهندس" در روزهای آتی، سریال "سامو بندری" به آنتن خواهد رسید. "سامو بندری" به تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا سبط‌احمدی و کارگردانی ابراهیم فروزش در بندر بوشهر، تصویربرداری و به تولید رسیده است.

07_27_38samoo

در خلاصه این داستان آمده: سامو تنها پسر ناخدا صبور، نوجوان بندری، باهوش، پر شر و شور و ماجراجوست. او درگیر اتفاق‌‌هایی پیچیده و عجیب می‌‌شود و خانواده و دوستانش هم درگیر ماجراهای خودش می‌‌کند. نیّت او در هر ماجرا پاک و صادقانه است اما ناخواسته باعث بر هم زدن آن بندر کوچک می‌‌شود و برای خودش و اطرافیانش دردسرساز می‌‌شود...

"سامو بندری" متعلق به فضای بوشهر است و قصه آن با فضای جنوب همخوانی دارد و بر همین اساس نیز جمعی از افراد حاضر در مجموعه از بازیگران خوب بوشهری‌اند. حسن پورشیرازی، مائده طهماسبی، علی اوسیوند، مهدی فقیه، آریاوا رستمی، کورش زنگویی، ناهید ثناگو، مرتضی نوری فیروزی، لیلا دمان، عباس باکو، خلیل چراغ‌زاده، محمد گتوتی‌زاده، اسماعیل عاشوری، حدیث سیرجانیان، سیدرضا حسینی، مهدی عبدی، عبدالکریم محمودنیا، یوسف فهمیده، سید احمد صداقت‌بخشی و ... در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

احتمالاً بعد از این سریال، شبکه دو، "شاهرگ" را پخش خواهد کرد. سریالی متفاوت که فضای دهه 1360 و اقدامات منافقین را روایت می‌کند.

 

حسن پورشیرازی بچه مهندس بچه مهندس ۳
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین