کد خبر: 49588 A

گوینده باسابقه صداوسیما از واکنش عجیب مدیران تلویزیون به اظهارنظرش درباره ابی و فردین می‌گوید.

ایران آرت: محمدرضا حیاتی، گوینده خبر قدیمی صداوسیما که چندی پیش در یک گفت‌وگوی اینترنتی صحبت‌هایی را درباره ابی و محمدعلی فردین مطرح کرد، امروز در مصاحبه با هفت صبح درباره تبعات صحبت‌هایش گفته است: از تلویزیون تماس گرفتند گفتند فعلا نیایید.‌من هم گفتم چشم.

حیاتی در این گفتگو بیان کرد: بالاخره ممکن است شخص آقای علی عسگری، مدیر خبر ، معاون سیاسی و دیگر دوستان از حرف من نارحت شده باشند ولی هر حرفی زدم فقط از روی صداقت و حرف دلم و مردم بوده است.

وی افزود: از آن روز به بعد تلویزیون نرفته‌ام. تماس گرفتند گفتند فعلا نیایید.‌من هم گفتم چشم. عرض کردم من که بازنشسته شدم و همان موقع هم قبل از دستور شما تقاضا کردم اگر امکان دارد دیگر نباشم.

این گوینده خبر بیان کرد: اگرچه مردم و صداوسیما را دوست دارم و دو سوم عمرم را در صداوسیما گذرانده‌ام. چطوری می‌توانم چنین جایی را دوست نداشته باشم. (بغض) ولی بالاخره باید روزی دل کند.

محمدرضا حیاتی همچنین اظهار داشت: دو مسئله سال‌ها من را زنده و سر حال نگه داشته است؛ یکی خود رسانه و یکی ارتباطی است که با مردم دارم. هیچ چیز جای این را نمی‌گیرد که با مردم در تماس باشی. من هر جا می‌روم مردم مشکلات‌شان را می‌گویند و فکر می‌کنند من می‌توانم کاری کنم. من فقط می‌خوانم و بعضی وقت‌ها اشک می‌ریزم.

وی افزود: تلویزیون خیلی از مجریان و گویندگان خود را از دست داده در حالی که باید از کسانی که روی آن‌ها سرمایه گذاری کرده است و آن‌ها را به اینجا رسانده استفاده بهینه کند نه این که یک مجری راحت کنار گذاشته شود.

محمدرضا حیاتی درباره برخی واکنش‌ها نسبت‌ به صحبت‌های اخیرش عنوان کرد: خدا شاهد است ظاهر و باطن من همیشه همین بوده است و اصلا روی دیگر ندارم که می‌گویند حیاتی می‌خواهد آن را نشان دهد. در صورتی که اگر می‌خواستم از کار و موقعیتم استفاده کنم، به‌راحتی می‌توانستم. در این سال‌ها در مراسم و همایش‌های مختلف پیش روسای جمهور، ‌وزرا، ‌نمایندگان مجلس و مسئولان بوده‌ام اما هیچ خواسته‌ای نداشتم.

حیاتی در یک برنامه اینترنتی گفته بود "از ارادتمندان ابی هستم" و همچنین درباره ممنوع‌الفعالیت شدن محمدعلی فردین در سریال‌های پس از انقلاب اظهار کرد: اگر می خواهید هنرمند را نابود کنید تنها راهش همین است.

 

ابی محمدعلی فردین محمدرضا حیاتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین