کد خبر: 49674 A

فیلم "بعد از اتفاق" و سریال "دادستان" تازه‌ترین آثاری است که قرار است در سینما و تلویزیون ساخته شود.

ایران آرت: رضا کیانیان، ستاره پسیانی و یسنا میرطهماسب  به جمع بازیگران فیلم "بعد از اتفاق" پیوستند.

طبق اعلام دست‌اندرکاران آن،این فیلم که به کارگردانی پوریا حیدری مجوز ساخت گرفته است با تهیه‌کنندگی مشترک کمپانی  پی اس فیلم قبرس ،کمپانی گریز متری کانادا ، کمپانی پل مدیا امریکا و کمپانی  ای ای ام یو فلاند ساخته می‌شود.

فیلم به موضوع آرزوهای کودکی می‌پردازد که بنا دارد به تیم استقلال گل بزند. برای همین هم بسیاری از بازیگران فوتبال ایران در کنار بازیگران حرفه‌ای سینمای ایران در این فیلم حضور خواهند داشت و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

پوریا حیدری پیش از این در عرصه تهیه کنندگی و ساخت فیلمهای مستند داخلی و خارجی فعال بوده و  شهاب حسینی یکی از شرکای اصلی در کمپانی پل مدیا امریکا ست که تهیه کننده فیلم است.

سایر عوامل فیلم عبارتند از: فیلمبردار: علیرضا برازنده ،صدابردار: امیر ترابی،تدوین: سارا آهنی،طراحی صحنه: بابک پناهی،مدیر تولید: حسن مصطفوی،دستیار یک : لاله مستوفی و مدیر روابط عمومی : علی پاکزاد فیلم " بعد از اتفاق" پیوستند.

"دادستان" سریال جدید ده‌نمکی

به نقل از سیمافیلم، مجموعه تلویزیونی «دادِستان» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی و تهیه‌کنندگی محمد خزاعی در مرکز سیما فیلم تهیه می‌شود.

این سریال که فضایی معمایی و پلیسی دارد توسط پدرام اکبری و کریم خودسیانی و به سرپرستی مسعود ده‌نمکی در حال نگارش است تا پس از اتمام نگارش وارد مرحله پیش تولید و سپس تولید شود.

«دادِستان» که امروز از لوگوی آن رونمایی شد، فضایی متفاوت نسبت به سایر آثار ده‌نمکی دارد و تجربه‌ای جدید در کارنامه‌ی این کارگردان محسوب می‌شود.

مسعود ده‌نمکی ساخت سه‌گانه «اخراجی‌ها»، فیلم سینمایی «رسوایی۱و۲»، سریال و فیلم سینمایی «معراجی‌ها»، فیلم سینمایی «زندانی‌ها» و سریال «دارا و ندار» را در کارنامه دارد.

 

رضا کیانیان مسعود ده نمکی ستاره پسیانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین