کد خبر: 49710 A

در قسمت نخست فیلم "تحت تعقیب"، آنجلینا جولی که نقش فاکس را بازی می‌کند، جوانی به نام ویزلی گیبسون را نجات می‌دهد و سپس ویزلی را وارد گروه تروریستی به نام گروه برادران می‌کند.

ایران آرت: تیمو بکمامبتوف در سال ۲۰۰۸ با فیلم اکشن "تحت تعقیب" با بازی "انجلینا جولی" و "جیمز مک‌آووی" در نقش اعضای یک گروه سری آدمکش وارد عرصه‌ی فیلمسازی در هالیوود شد. این فیلم از کتاب‌های مصور "مارک میلار" به همین نام اقتباس شد و در گیشه به عنوانی پرفروش‌ تبدیل شد.

"تحت تعقیب" در افتتاحیه‌ی داخلی ۵۰ میلیون دلار و در سراسر دنیا ۳۴۱ میلیون دلار فروش کرد. میلار پیش از افتتاحیه‌ی فیلم اعلام کرد که بکمامبتوف در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یک دنباله است، اما پس از گذشت بیش از یک دهه این فیلم هنوز ساخته نشده. 

با این حال، بکمامبتوف به تازگی وعده داده که دنباله‌ی "تحت تعقیب" می‌تواند به عنوان یک فیلم "اسکرین‌لایف" ساخته شود. این فیلمساز برای تولید پنج فیلم با تکنولوژی اسکرین‌لایف – مانند فیلم‌های "جستجو" و "غیردوستانه" که درون یک صفحه‌ی نمایش روی می‌دادند –  با یونیورسال قرارداد امضاء کرده است.

به گزارش 30نما، بکمامبتوف در مورد دنباله‌ی "تحت تعقیب" می‌گوید: "شاید دنباله‌ای با فرمت اسکرین‌لایف بسازیم. در دنیای امروز نمی‌توانم متصور شوم که یک آدمکش با یک اسلحه در حال فرار باشد. چرا؟ برای اینکه از پهباد استفاده خواهد کرد، از تکنولوژی کامپیوتری استفاده خواهد کرد. دیگر احتیاجی به تیراندازی نیست. باید از ذهن‌تان استفاده کنید."

بکمامبتوف با اسکرین‌لایف پروژه‌های موفقی به تولید رسانده است. یونیورسال در سال ۲۰۱۵ فیلم "غیردوستانه" را با بودجه‌ی ۱ میلیون دلاری پخش کرد و ۶۴ میلیون دلار فروخت. فیلم "جستجو" با بازی "جان چو" نیز توسط سونی عرضه شد و در حالی که با بودجه‌ی ۸۸۰ میلیون دلاری ساخته شده بود، ۷۵.۵ میلیون دلار فروش کرد. 

علی‌رغم این موفقیت‌ها، بکمامبتو می‌گوید امضای قرارداد برای چند فیلم با استودیوهای هالیوود ساده نبوده است. قرارداد او با یونیورسال احتمال تولید دنباله‌ی "تحت تعقیب" را تقویت می‌کند که از مدت‌ها قبل در موردش گمانه‌زنی می‌شد. حتی مک‌آووی نیز در مقطعی برای بازگشت به این فیلم اظهار علاقه کرده بود.

 

آنجلینا جولی جیمز مک آووی تحت تعقیب
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین