کد خبر: 49738 A

دو فیلم سینمایی که در فهرست فیلم‌های اکران نوروز قرار گرفته بودند، حالا با چهار ماه تاخیر روانه سینماها خواهند شد.

ایران آرت: فیلم‌های "شنای پروانه" و "خوب، بد، جلف 2: ارتش سری" به عنوان اولین فیلم‌های اکران سینماها در سال 99 انتخاب شدند.

​همشهری در اینباره نوشت، شنیده‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که به رغم مخالفت محسن چگینی تهیه‌کننده فیلم "کمدی خوب، بد، جلف 2: ارتش سری" ساخته پیمان قاسم خانی، شورای اکران این فیلم را به عنوان یکی از دو فیلم آغاز اکران سال جاری انتخاب کرد.

​"شنای پروانه" اولین ساخته بلند داستانی محمد کارت فیلم دیگری است که از ابتدای تیرماه در سینماهای کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اکران خواهد شد.

​این در حالی است که امروز برخی رسانه‌ها نوشتند: سازندگان یکی از این فیلم‌ها خواستار تضمین فروش فیلم توسط سازمان سینمایی شده به این معنی که در صورتی که فروش از عددی معین کمتر بود ضرر و زیان به صاحبان فیلم پرداخت شود.

​همچنین به نقل از رسانه‌های سینمایی، سرمایه‌گذار دیگر گزینه اکران هم حاضر به قبول وام سازمان سینمایی نیست در این شرایط دو فیلم "زن فرشته‌اند۲" و "لاله" به عنوان گزینه‌های دوم اکران پس از کرونا مشخص شده‌اند

به طور قطع اکران پرریسک پس از کرونا باید با فیلم‌های پرفروش آغاز شود اما عوامل اکثر فیلم‌ها ترجیح می‌دهند تا راه افتادن چرخ سینماها برای اکران صبر کنند.

 

خوب بد جلف ارتش سری خوب بد جلف: ارتش سری شنای پروانه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین