کد خبر: 49842 A

نویسنده سریال "ویچر" می‌گوید بزرگ‌ترین مشکل سریال در فصل دوم برطرف شده است.

ایران آرت: دنبال کردن سریال فانتزی "ویچر" نت‌فلیکس در فصل دوم آسان‌تر خواهد بود. در حالی که حضور "هنری کویل" در فصل اول موجب پربیننده‌ شدن سریال در فصل اول شد، اما بعضی از هواداران از خطوط زمانی پیچیده و متعدد آن انتقاد کردند. 

لورن اشمیت هیسریش، شورانر سریال در مصاحبه با "رپ" می‌گوید: "این یکی از بحث‌برانگیزترین مشکلات فصل اول بود و من انتظار نداشتم که تا این حد بحث‌برانگیز شود. اما همچنان از لحاظ قصه‌گویی به آن اعتقاد دارم… مسئله‌ی خوشایند اما این است که حال شخصیت‌ها با هم برخورد کرده‌اند. بنابراین آنچه در فصل دوم خواهیم دید این است که همه‌ی شخصیت‌ها در یک خط زمانی وجود دارند. این خصوصیت به ما امکان می‌دهد با زمان به شکل‌های دیگری بازی کنیم. می‌توانیم فلش‌بک داشته باشیم، یا فلش-فوروارد، می‌توانیم زمان‌ها را به شکلی متفاوت در هم آمیزیم."

بر اساس گزارش ۳۰نما، هیسریش وعده‌ی ظهور ویچرهای جدیدی از جمله "وسمیر" استاد "گرالت" را می‌دهد. "کیم بودنیا" ستاره‌ی دانمارکی سریال‌های "کشتن ایو" و "پل" برای بازی در این نقش انتخاب شده است. 

هیسریش می‌گوید: "شاید ترکیب محبوب من برای فصل دوم ویچرهای جدید باشد. در فصل اول با گرالت آشنا شدیم و او نمونه‌ی اولیه‌ی یک ویچر برای ما بود. اما ویچر دیگری به نام "رموس" هم وجود دارد که در اپیزود ۱۰۳ با او آشنا می‌شویم اما به سرعت می‌میرد. بنابراین برای ما مهم این بود که گرالت را به خاستگاهش برگردانیم و بدانیم که از کجا آمده و داستانش چیست و خانواده‌اش کیست."

فیلمبرداری فصل دوم "ویچر" در ماه مارس به دنبال پاندمی ویروس کرونا متوقف شد، اما اخیراً‌ گزارش شد که این پروژه از بریتانیا برای ادامه‌ی فیلمبرداری چراغ سبز دریافت کرده است.

 

هالیوود نتفلیکس سریال ویچر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین