کد خبر: 49916 A

سریال شهید باکری در حالی ساخته می‌شود که گفته می‌شود نقش این شهید را هادی حجازی‌فر بازی خواهد کرد.

ایران آرت: هادی حجازی‌فر در نخستین تجربه سریال‌سازی خود روی صندلی کارگردانی یک مجموعه تلویزیونی درباره زندگی شهید مهدی باکری می‌نشیند.

به گزارش همشهری آنلاین، حجازی‌فر که از پرکارترین بازیگران پنج سال اخیر سینمای ایران بوده و در بهار امسال دو سریال روی آنتن داشت، پیش‌تر هدف خود را کارگردانی اعلام کرده بود. او خیلی زود به این هدف رسید و قرار است یک سریال درباره زندگی یکی از نام‌آشناترین شهیدان دوران دفاع مقدس بسازد. از آنجا که شهید باکری و حجازی‌فر هر دو اهل استان آذربایجان غربی هستند، می‌توان انتخاب کارگردان سریال را کاری هوشمندانه را دانست.

هنوز جزئیات بیشتر از مجموعه تلویزیونی شهید باکری اعلام نشده است جز اینکه ابوالفضل صفری تهیه‌کننده آن است و پروژه به سفارش سیمافیلم تولید می‌شود. ضمن اینکه شاید خود حجازی‌فر یکی از نقش‌های اصلی را ایفا کند. هر چه باشد او پیش از این در نقش سردار جاویدالاثر سپاه اسلام حاج احمد متوسلیان در "ایستاده در غبار" ظاهر شده و در دو همکاری پیاپی با محمدحسین مهدویان در "ماجرای نیمروز" و "رد خون" و ابراهیم حاتمی‌کیا در "به وقت شام" نقش رزمنده را بازی کرده است.

حجازی‌فر نوروز امسال با "دوپینگ" رضا مقصودی و ماه رمضان با "زیرخاکی" جلیل سامان در تلویزیون حضور داشت و سال گذشته با دو فیلم "دوزیست" به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و "آتابای" نیکی کریمی در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر حاضر بود. او دانش‌آموخته پردیس هنرهای زیبا در دانشگاه تهران و از کارگردانان حوزه تئاتر عروسکی است.

 

شهید باکری بازیگر هادی حجازی فر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین