کد خبر: 49967 A

پس از فیلم "شنای پروانه"، عوامل فیلم "خوب، بد، جلف: ارتش سری" نیز اعلام کردند از تصمیم خود مبنی بر اکران در هفته جاری منصرف شده‌اند.

ایران آرت: اکران فیلم "خوب، بد، جلف 2" به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی از اول تیرماه منتفی شد.

محسن چگینی، تهیه‌کننده این فیلم تایید کرد که این فیلم به دلیل فراهم نشدن شرایط مناسب فعلا اکران نمی‌شود در حالی که قرار بود "خوب، بد، جلف 2" به همراه "شنای پروانه" از فردا، یکم تیرماه همزمان با بازگشایی سینماها روی پرده روند تا اولین اکران رسمی سال 99 با این دو فیلم آغاز شود.‌

پیشتر رسول صدرعاملی، تهیه‌کننده فیلم "شنای پروانه" نیز خبر داد که فعلا از اکران فیلم خود در اولین روز تابستان معذور است.

او گفته بود: طی دو هفته گذشته جلساتی با دکتر انتظامی رییس سازمان سینمایی، دکتر حناچی شهردار تهران و اعضای هیأت مدیره خانه سینما در جهت فراهم آوردن شرایط اکران داشتیم تا حمایت جدی از اکران این دو فیلم (شنای پروانه و خوب بد جلف) انجام شود اما حالا که کمتر از چند روز به اکران فیلم باقی مانده است، هیچ خبری از حمایت ها نیست بنابراین با توجه به اینکه هیچ کدام از قرارها به سرانجام نرسیده است، فعلا از اکران فیلم معذوریم.

خبرگزاری ایسنا نوشت: گویا تا ساعتی دیگر جلسه‌ای میان هیات مدیره انجمن سینماداران با معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی برگزار می‌شود تا درباره بازگشایی سینماها با توجه به انصراف سازندگان دو فیلم اشاره شده، تعیین تکلیف شود. 

در حال حاضر نکته مهم این است که برخی مدیران سینماها در پی تماس ایسنا از عدم بازگشایی سالن‌های خود در صورت اکران نشدن فیلم‌های "شنای پروانه" و "خوب، بد، جلف 2" خبر دادند چون معتقدند پس از چهارماه تعطیلی سینماها باید فیلمی مخاطب پسند و جذاب برای دعوت مردم به سینماها اکران شود.

و حالا سوال اساسی این است که آیا در ساعات باقی‌مانده تا یکم تیر ماه تصمیم دیگری برای بازگشایی سینماها گرفته خواهد شد یا با فیلم‌های دیگر همچون "خروج" ابراهیم  حاتمی‌کیا و فیلم‌های باقی‌مانده از اکران سال 98 سینماها باز خواهد شد؟!

 

پیمان قاسم خانی پژمان جمشیدی ریحانه پارسا ارتش سری خوب، بد، جلف خوب بد جلف: ارتش سری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین