کد خبر: 50009 A

پتینسون گفته بود هیچ برنامه‌‌ خاصی برای تناسب اندام به خاطر بازی در نقش بتمن ندارد، اما به تازگی اعلام کرده برای بازی در این نقش رژیم غذایی خاصی را دنبال می‌کند.

ایران آرت: بتمن ۲۰۲۱ در شرایطی مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد که شیوع کرونا مشکلاتی را برای دست‌اندرکاران این فیلم به وجود آورد. نقش اصلی این فیلم را رابرت پَتینسون بر عهده خواهد داشت. پتینسون که بازیگر، مدل و نوازنده‌ی هالیوود است با سری فیلم‌های گرگ‌ومیش به شهرت رسید و حالا قرار است رول یک بتمن را نیز به عهده بگیرد.

البته یکی از حاشیه‌های جالب بتمن ۲۰۲۱ و خود رابرت پتینسون این است که او در مصاحبه‌ای گفته بود "هیچ برنامه‌‌ی خاصی برای تناسب اندام به خاطر بازی در نقش بتمن ۲۰۲۱ ندارم". اما به تازگی اعلام کرده برای بازی در این نقش رژیم غذایی خاصی را دنبال می‌کند.

او گفته به خاطر اینکه بتواند از عهده‌ی این نقش برآید:

نوشیدن الکل، مصرف گوشت‌های فرآوری‌شده و غذاهای سرخ‌کرده را قطع کرده

تمرین بوکس می‌کند و در ساحل به تمرینات نظامی می‌پردازد

روزانه ۵ تا ۱۰ کیلومتر می‌دود

برای ورزش شکم نیز پنج دقیقه نرمش هوازی می‌کند و سپس دوچرخه می‌زند و از حرکات دیگرش نیز دمبل کنار خم، کرانچ دبل و حرکت سوپرمن است. او برای هر ست نیز ۲۵ حرکت در نظر گرفته.

بتمن 2021


به گزارش روزیاتو، او در مصاحبه‌اش گفته: "وقتی فیلم‌های ابرقهرمان‌هارو که نگاه می‌کنی، مثل راک، هِمسوُرت یا رابرت داونی جونیور با خودت می‌گی نکنه دارم اشتباه ورزش می‌کنم؟" او در ادامه‌ی حرف‌هایش گفته با چند نفر از افراد مذکور صحبت کرده و از اضطرابش بابت بازی در چنین نقش چالش‌برانگیزی گفته.

او در این مصاحبه اعلام کرد: "موضوع اینه که باید پارو از محدودیت‌ها فراتر گذاشت و به جایی رسید که بدونی می‌تونی پیش‌نیازهای جسمی نقش‌و به دست بیاری. باقی ماجرا دیگه به جلوه‌های ویژه و باقی مسائل توی صحنه‌ی فیلمبرداری مربوط می‌شه، اما در کل خیلی هیجان‌انگیزه."

بتمن 2021

اما چه دلیلی داشته که پتینسون در مصاحبه‌ی اولش چنان حرفی بزند که هیچ برنامه‌‌ی خاصی برای تناسب اندام به خاطر بازی در نقش بتمن ۲۰۲۱ ندارد؟ ماجرا از این قرار است که او ید طولایی در این کار دارد و خبرنگاران را سرگردان می‌کند و حتی کارگردان فیلم‌هایش را هم سر کار می‌گذارد. روزنامه‌ی گاردین اخیراً در گزارشی نوشته:

"او بسیار شوخ‌طبع است و رابرت اِگِرز، یکی از کارگردان‌هایی که با او کار کرده او را شبیه اندی کافمَن می‌داند و می‌گوید "نمی‌شه متوجه شوخی‌هاش شد و می‌پرسی واقعاً موضوع چیه؟" او حتی تا جایی پیش می‌رود که به گزارشگری می‌گوید داستان فیلم انگاشته را نمی‌داند و گزارشگر هم مجبور می‌شود تا با کارگردان این فیلم، کریستوفر نولان، تماس بگیرد تا ببیند واقعاً پتینسون در آن فیلم حضور دارد یا نه. اما جواب نولان به گزارشگر این است: جذابیت راب اینه که بدون اینکه بفهمی سر کارت می‌ذاره."

بتمن 2021

تولید فیلم بتمن به دلیل شیوع کرونا از اواسط ماه مارس متوقف شد اما انتظار می‌رود فیلمبرداری در انگلستان به زودی آغاز شود. شرکت وارنر برادرز اعلام کرده در پیش‌نمایش فیلم انگاشته فیلم‌های جدید این کمپانی نیز معرفی می‌شوند و بدین‌ترتیب باید منتظر بتمن و پتینسون باشیم که به زودی پا به پرده‌ی سینماها خواهند گذاشت. کمپانی وارنر برادرز همچنین اعلام کرده در جشنواره‌ی کامیک‌کان که ۲۲ آگوست برگزار می‌شود پنلی هم به فیلم‌های دی‌سی موویز خواهد پرداخت که بتمن نیز جزئی از آن‌هاست.

 

بتمن رابرت پتینسون فیلم بتمن فیلم انگاشته
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین