کد خبر: 50051 A

تأخیر در برگزاری گلدن گلوب در حالی صورت می‌گیرد که مراسم اهدای جوایز آکادمی نود و سوم و بفتا به دنبال پاندمی کرونا به تعویق افتاده بود.

ایران آرت: گلدن گلوب ۲۰۲۱ پس از به تعویق افتادن اسکار، مانند بسیاری دیگر از مراسم اهدای جوایز، با دو ماه تأخیر و در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ (۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۹) برگزار خواهد شد. پیش‌تر در این تاریخ جدید قرار بود مراسم اسکار ۲۰۲۱ برگزار شود.

هرچند تاریخ برگزاری گلدن گلوب هفتاد و هشتم رسماً اعلام نشده بود، اما این مراسم معمولاً اوایل ماه ژانویه برگزار می‌شد.

در ماه‌های اخیر گزارش شده بود که «تینا فی» و «امی پولر» به عنوان مجری مراسم سال آینده بازخواهند گشت. این مراسم همچون سال‌های گذشته از ۵ تا ۸ بعد از ظهر به وقت منطقه‌ی زمانی اقیانوس آرام و از طریق شبکه‌ی NBC روی ایر خواهد رفت. 

به گزارش ۳۰نما، در ماه مارس، اتحادیه خبرنگاران خارجی هالیوود اعلام کرده بود که به دنبال بحران ویروس کرونا، فیلم‌ها می‌توانند برای گلدن گلوب رقابت کنند حتی اگر ابتدا در سالن‌های سینما روی پرده نرفته باشند. عناوین می‌توانند در یک شبکه‌ی تلویزیونی از قبیل کابلی، سرویس استریمینگ یا شبکه‌های ماهواره‌ای منتشر شوند. این اتحادیه قوانین جدیدش را «موقت» خوانده است. 

تأخیر در برگزاری گلدن گلوب در حالی صورت می‌گیرد که مراسم اهدای جوایز آکادمی نود و سوم و بفتا به دنبال پاندمی کرونا به تعویق افتاده بود. اسکار ۲۰۲۱ به جای ۲۸ فوریه به ۲۵ آوریل موکول شده و طبق قوانین جدید، فیلم‌هایی که از تا ۲۸ فوریه روی پرده بروند امکان رقابت برای اسکار را خواهند داشت. بفتای ۲۰۲۱ نیز قرار است دو هفته زودتر از اسکار و در تاریخ ۱۱ آوریل برگزار شود.

 

گلدن گلوب اسکار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین