کد خبر: 50099 A

جولین مور و کلر فوی، دو ستاره سینمای هالیوود، در فیلم جدید خود نقش‌های متفاوتی را بازی خواهند کرد.

ایران آرت: پل حق ساخت و انتشار فیلم Sharper دومین پروژه خودش با حضور جولیان مور را به دست آورد. مور که برای بازی در فیلم  "هنوز آلیس" برنده اسکار شده، در این فیلم نقش یک کلاهبردار را در منهتن بازی می‌کند. 

سریال "داستان لیزی" محصول اپل تی‌وی پلاس اولین پروژه مور با همکاری اپل است. این سریال براساس رمان پرفروشی نوشته استیون کینگ داستان لیزی را دو سال پس از مرگ همسرش کلایو اوون روایت می‌کند. اتفاقاتی باعث می‌شوند لیزی حقایق مهمی را درباره شوهرش بفهمد.

مور به زودی در فیلم The Glorias در نقش گلوریا استاینم دیده خواهد شد. دیگر بازیگران این فیلم آلیشیا ویکاندر، بت میدلر، جنل مونی و لولو ویلسون هستند. او همچنین در فیلم درام "زنی پشت پنجره" همبازی ایمی آدامز است.

کلر فوی در یک فیلم ترسناک روانشناسی

کلر فوی

به گزارش سینمافارس، کلر فوی ستاره سریال "تاج" قرار است در فیلم Dust ایفای نقش کند که MadRiver فروش بین‌المللی آن را در بازار مجازی کن برعهده دارد. 

فوی نقش مادر جوانی در سال ۱۹۳۰ در اوکلاهما را بازی می‌کند که درگیر گذشته‌اش است و در طوفان‌های وحشتناکی گیر می‌افتد. او متوجه می‌شود خانواده‌اش توسط فرد مرموزی تهدید شده و سعی دارد از آن‌ها حمایت کند.

الیکس مدیگان این فیلم را به همراه لوکاس جواکین تولید می‌کند. ویل جوینز و کری کروس این فیلم را با فیلم‌نامه‌ای از کروس کارگردانی می‌کند.

 

 

هالیوود بازیگر جولیان مور جولین مور کلر فوی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین