کد خبر: 50111 A

پروژه "خانگی" شامل ۱۷ فیلم کوتاه به کارگردانی فیلمسازانی از سراسر دنیا از جمله لارائین، پائولو سورنتینو، نایومی کاواسه، کریستن استوارت و مگی جیلنهال می‌شود.

ایران آرت: پابلو لارائین و کریستن استوارت پیش از همکاری در فیلم "اسپنسر" (Spencer) فیلم‌های کوتاه آنتولوژی برای نت‌فلیکس کارگردانی می‌کنند. کارگردان "جکی" به همراه برادرش خوان و "لورنزو میلی" مدیر عامل کمپانی آپارتمنت این پروژه را پشتیبانی می‌کنند.

ورایتی گزارش می‌دهد که "خانگی" (Homemade) شامل ۱۷ فیلم کوتاه به کارگردانی فیلمسازانی از سراسر دنیا از جمله لارائین، پائولو سورنتینو، نایومی کاواسه، سباستین للیو، آنا لیلی امیرپور، کریستن استوارت و مگی جیلنهال می‌شود. 

​به نقل از ۳۰نما، هر فیلم از آنتولوژی "خانگی" در ایام قرنطینه و با استفاده از تجهیزاتی که فیلمسازان در خانه داشته‌اند ساخته شده است. لارائین با استفاده از اپلیکیشن "زوم" (Zoom) فیلمی گفتگو-محور خلق کرده، اما اطلاعات دیگری از این فیلم یا دیگر عناوین منتشر نشده است. لارائین می‌گوید مخاطبین باید آماده باشند تا از فیلم کوتاه جیلنهال شگفت‌زده‌ شوند: "تمام دنیا را غافلگیر خواهد کرد. تمامی فیلم‌های کوتاه ویژه‌اند اما فیلم مگی بسیار خاص است." جیلنهال این فیلم را پیش از کارگردانی اولین فیلم بلندش "دختر گمشده" ساخته است. 

"خوان لارائین" در مورد این پروژه می‌گوید: "برای اولین بار در طول دوران فیلمسازی‌مان، بحث پول، آژانس‌ها، وکیل‌ها یا ساختار هالیوود مطرح نبود. ایده‌ی ساده‌ای بود در مورد [رساندن] یک پیام در پنج یا هفت دقیقه است، و هدف این است که این پیام بدون وجود هرگونه فشار صادر شود؛ کاملاً آزادانه."

"ترزا مونیو" مدیر فیلم‌های اریجینال نت‌فلیکس می‌گوید: "هر کارگردان کاری کاملاً متفاوت انجام داده. ما آن‌ها را از نظر مضمون در کنار هم قرار داده‌ایم. بعضی از آن‌ها داستان‌های بسیار شخصی روایت می‌کنند و بعضی سرگرم‌کننده یا روایتی خیالی دارند. ما تلاش کردیم آن‌ها را سازمان‌دهی کنیم… و بر اساس مضمون آن‌ها را شکل دهیم."

استوارت پس از کارگردانی اولین فیلم بلندش "بیا شنا کن" (Come Swim) این پروژه را کارگردانی کرده است.

"خانگی" ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر ماه ۱۳۹۹) از نت‌فلیکس منتشر خواهد شد.

 

هالیوود مگی جیلنهال نتفلیکس کریستن استوارت فیلم کوتاه کارگردان زن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین