کد خبر: 50149 A

بکام تی‌شرت سیاهی پوشیده که تصویر یکی از صحنه‌های به‌یادماندنی سریال فرندز بر روی آن حک شده است.

ایران آرت: متیو پری چهارشنبه در صفحه‌ اینستاگرامش به پیراهن دیوید بکام با طرح سریال "دوستان"  واکنش نشان داد. بازیگر ۵۰ ساله‌ی سریال سلفی بکام به همراه همسرش "ویکتوریا بکام" را به اشتراک گذاشت. در این تصویر، بکام تی‌-شرت سیاهی با یکی از صحنه‌های به‌یادماندنی سریال از شخصیت "چندلر" با بازی پری و "جوئی" با بازی "مت له‌بلانک" دیده می‌شود. 

پری در واکنش به این سلفی به شوخی می‌گوید: "این مرد هر کسی که هست سلیقه‌ی خیلی خوبی دارد." به دنبال انتشار این تصویر، کروز بکام فرزند ۱۵ ساله‌ی دیوید و ویکتوریا در بخش نظرات نوشت: "حدس بزن چه کسی این تی‌-شرت را برایش خریده؟"

"دیوید بکام" ستاره‌ی سابق تیم فوتبال منچستر یونایتد و رئال مادرید سپس با نقل قول از شخصیت جوئی توضیح می‌دهد: "بله کروز تی‌-شرت را برای من خریده اما آیا می‌توانستم بیشتر از این لباس بپوشم؟" در این اپیزود فراموش‌نشدنی، جوئی تمامی لباس‌های چندلر را می‌پوشد و به شوخی می‌گوید: "نگاه کنید، من چندلرم، بیشتر از این می‌توانم لباس بپوشم؟"

 

IMG_20200627_094114_510

 

به گزارش ۳۰نما، تولید ویژه‌برنامه‌ی دیدار مجدد عوامل سریال به علت پاندمی کرونا به تعویق افتاد اما "مارتا کافمن" یکی از خالقین سریال در مصاحبه با "رپ" ابراز امیدواری کرده بود که این پروژه در ماه آگست فیلمبرداری شود. 

در این ویژه‌برنامه که قرار بود در ماه می و همزمان با راه‌اندازی شبکه‌ی اچ‌بی‌او مکس منتشر شود، "جنیفر انیستون"، "کورتنی کاکس"، "لیسا کودرو"، "مت له‌بلانک"، "دیوید شویمر" و پری حاضر خواهند بود. با این حال، تمامی اپیزودهای سریال در این سرویس استریمینگ منتشر شده است.

هفته‌ی گذشته انیستون و کودرو به صورت مجازی با یکدیگر دیدار کردند و به سراغ خاطرات فیلمبرداری سریال رفتند. کودرو در این جلسه فاش کرد که هنوز هیچ‌یک از اپیزودهای سریال را ندیده و امیدوار است که یک روز به همراه دیگر بازیگران آن را نگاه کند.

 

فرندز سریال فرندز متیو پری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین