کد خبر: 50153 A

پس از اوج گرفتن دوباره کرونا در ایالات متحده، اکران چند فیلم پرهزینه از جمله "مولان"، "نامتعادل" و "بیل و تد با موسیقی روبرو می‌شوند" بار دیگر به تعویق افتاد.

ایران آرت: بعد از آنکه تاریخ اکران فیلم "انگاشته" به کارگردانی کریستوفر نولان تغییر کرد، اکران دو فیلم سینمایی "مولان" و "نامتعادل" هم به تعویق افتاد.

به نقل از هالیوود ریپورتر، کمپانی دیزنی دوباره تاریخ اکران فیلم سینمایی "مولان" را به دلیل پاندمی کرونا به تعویق انداخت. این فیلم سینمایی مورد انتظار در تاریخ ۲۱ آگوست (۳۱ مرداد) اکران خواهد شد.

این لایو اکشن اقتباسی از نسخه کلاسیک مولان به کارگردانی نیکی کارو، قرار بود در تاریخ ۲۴ ژوئیه راهی سینماها شود، اما با توجه به افزایش دوباره شمار مبتلایان به کووید ۱۹ در کالیفرنیا و دیگر ایالت ها، برنامه‌های دیزنی دچار تغییر شد.

آلن هورن و آلن برگمن از روسای کمپانی دیزنی، اعلام کردند: "در حالی که این پاندمی برنامه‌های اکران ما برای "مولان" را تغییر داده است، اما ما به انعطاف پذیر بودن در مقابل شرایط ادامه خواهیم داد."

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت، تغییر تاریخ اکران "مولان" بعد از آن اعلام شد که کمپانی برادران وارنر هم دوباره اکران فیلم سینمایی "انگاشته" را تا ۱۲ آگوست به عقب انداخت. "مولان" قرار بود در تاریخ ۲۷ مارس اکران شود که با بسته شدن سینما‌ها در میانه ماه مارس، این زمان به اواخر ژوئیه منتقل شد.

تعویق اکران فیلم راسل کرو

فیلم سینمایی مهیج "نامتعادل" جدیدترین اثر راسل کرو نیز اکرانش از ۱۰ ژوئیه تا ۳۱ ژوئیه یعنی تاریخ قبلی اکران "انگاشته" عقب افتاده است. سولستیک استودیو تصمیم دارد اولین اکران جهانی بعد از بازگشایی سینما‌ها را با این فیلم رقم بزند. این کمپانی مدتی پیش یک نظر سنجی راه‌اندازی کرد که در آن بیش از ۸۰ درصد آمریکایی‌ها اعلام کردند، می‌خواهند در ماه ژوئیه به سینما بروند.

"بیل و تد با موسیقی روبرو می‌شوند" نیز دیگر فیلمی است که به تازگی اعلام شده اکرانش به زمان دیگری موکول شده است.

 

تام کروز هالیوود مولان بیل و تد با موسیقی روبرو می شوند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین