کد خبر: 50161 A

فیلم جدیدی از "دزدان دریایی کارائیب" ساخته می‌شود که مارگو رابی در آن ایفای نقش خواهد کرد.

ایران آرت: مارگو رابی در نسخه زنانه فیلم سینمایی "دزدان دریایی کارائیب" برای کمپانی دیزنی نقش آفرینی می‌کند. نویسنده این فیلم سینمایی کریستینا هادسون خواهد بود که سال گذشته پروژه مشترک او با رابی با فیلم "پرندگان شکاری" رقم خورد.

رابی اوایل امسال با فیلم سینمایی "بمبشل" توانست نامزد اسکار شود و در فیلم سینمایی "روز و روزگاری در هالیوود" هم نقش شارون تیت را بازی کرد. او در فیلم جدید "جوخه انتحار" به کارگردانی جیمز گان نقش هارلی کوئین را مجدداً بازی می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، کمپانی دیزنی در مراحل ابتدایی تولید فیلم سینمایی "دزدان دریایی کارائیب"  است. گفته می‌شود این فیلم سینمایی که هادسون و رابی در رأس آن هستند، از دیگر پروژه "دزدان دریایی کارائیب" جدا خواهد بود. سال گذشته اعلام شد که تد الیوت و کریگ مازین سازنده سریال "چرنوبیل"، در حال توسعه داستان و فیلمنامه جدیدی درباره "دزدان دریایی کارائیب" هستند.

جری بروکهایمر که تمامی پنج فیلم دزدان دریایی را تهیه کرده است، برای تهیه کنندگی هر دو پروژه جدید از این دنیای سینمایی انتخاب شده است.

فیلم‌های قبلی "دزدان دریایی کارائیب" که در تمامی آن‌ها شاهد نقش آفرینی جانی دپ در نقش جک اسپارو بودیم، ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار در گیشه داخلی و بیش از ۳ میلیارد دلار در گیشه خارجی (در مجموع جهانی ۴.۵ میلیارد دلار) فروخته است. آخرین قسمت از دزدان دریایی با عنوان "مردگان حکایت نمی‌کنند" در سال ۲۰۱۷ تولید شد که ۱۷۲ میلیون دلار در آمریکا و ۶۲۲ میلیون دلار در گیشه خارجی فروخت.

 

مارگو رابی دزدان دریایی کاراییب
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین