کد خبر: 50174 A

هنری کویل می‌گوید امیدوار است همچنان نقش سوپرمن را بازی کند. او همچنین از نقش تام کروز در رسیدن به نقشش در سریال "ویچر" می‌گوید.

ایران آرت: در هفته‌ای که مملو از گزارش‌های مختلف در مورد دنیای سینمایی دی‌سی بود و اعلام شد "مایکل کیتون" برای بازی در نقش "بتمن" در حال مذاکره با برادران وارنر است، "هنری کویل" ادعا کرد که هنوز کارش با نقش "مرد پولادین" تمام نشده. او و "پاتریک استوارت" ستاره‌ی آثار علمی-تخیلی در مجموعه مصاحبه‌های ورایتی – به صورت مجازی – در مقابل یکدیگر قرار گرفتند و از مسائل مخلتفی از جمله نقش‌‌‌شان در فرهنگ هواداری گفتند. 

در حین این گفتگو، کویل به سرعت از تمایل خود برای بازی در نقش "سوپرمن"، یکی از شناخته‌شده‌ترین ابرقهرمانان دنیا گفت. این بازیگر می‌گوید: "همیشه یکی از هواداران سوپرمن بوده‌ام. با چنین شخصیتی، بازیگر شنل را با خود به خارج از دنیای فیلم هم می‌برد. بخشی از وجه‌ی عمومی شما می‌شود. وقتی با کودکان ملاقات می‌کنید، آن‌ها لزوماً مرا "هنری کویل" نمی‌دانند، بلکه ممکن است "سوپرمن" را ببینند، و این مسئولیتی را با خود به همراه می‌آورد. زیرا شخصیتی است شگفت‌آور، این مسئولیت در واقع برای من خوشحال‌کننده است، و امیدوارم که تا سال‌ها بتوانم این نقش را بازی کنم."

به گزارش ۳۰نما، عطش هواداران برای دیدن کات "زک اسنایدر" برای "لیگ عدالت" بیشتر می‌شود، و هنوز آنچه فیلمساز در این نسخه تغییر داده نامشخص است. اسنایدر اخیراً وعده داده است که تیزر جدید منتشر شده از این کات مانند نوک یک کوه یخ است. کویل در مورد این کات می‌گوید: "فکر می‌کنم برای یک فیلمساز و قصه‌گو مهم باشد که تصور اولیه‌اش را به دنیا نشان دهد و خود من نیز منتظر دیدن این کات هستم."

کویل آشکارا از علاقه‌اش به بازی‌های ویدویی و خواندن تمامی کتاب‌های منبع الهام سریال "ویچر" که او در آن نقش "گرالت ریویایی" را بازی می‌کند گفته است. اما می‌گوید برای بازی در این سریال و انجام صحنه‌های اکشن درس‌هایی از "تام کروز" آموخته است. 

او در بخش دیگری از مصاحبه می‌گوید دیدن بازی‌ کروز در فیلم "مأموریت غیرممکن: فال‌اوت" سبب شده به ارزش انجام صحنه‌های بدلکاری توسط خود بازیگر پی ببرد. او اعتراف می‌کند که تهیه‌کنندگان همیشه از انجام حرکات خطرناک استقبال نمی‌کنند: "حالا تمایل دارم خودم این صحنه‌ها را بازی کنم، و فکر می‌کنم برای شخصیت ضروری باشد. اگر مخاطب گرالت را روی صفحه‌ی نمایش می‌بیند، باید باور کند که من نقش او را بازی می‌کنم. اگر من نباشم، احساس می‌کنم به شخصیت خیانت کرده‌ایم، بنابراین سعی می‌کنم تا جایی که ممکن باشد صحنه‌ها را خودم بازی کنم."

 

تام کروز سوپرمن هنری کویل سریال ویچر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین