کد خبر: 50179 A

پوریا پورسرخ که تازه‌ترین بازیگری است که به عرصه اجرا پیوسته، درباره انتقادها از مجری شدن بازیگرها گفت: دوره این خط‌کشی‌ها گذشته است.

ایران آرت: پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون درباره ورود بازیگران به عرصه اجرا گفت: بازیگر می‌تواند صرفاً کارت دعوتی برای تماشای یک برنامه باشد. شاید برخی بخواهند به این خاطر نیش بزنند ولی به عشق ایران تحمل می‌کنیم. می‌خواهم در این برنامه یه قل دو قل ایرانی را اجرا کنم تا در ذهن بچه‌ها بماند.

وی درباره شیوه اجرای خود در مسابقه "ایرانیش" تاکید کرد: شیوه‌ای که در اجرا برای خودم در نظر دارم همان شیوه‌ای است که در زندگی شخصی ام دارم. بنابراین بیشتر حواسم به این است که محیط دوستانه‌ای در این برنامه فراهم کنم تا اینکه فن بیان اولویتم باشد. چون اگر این برنامه به فن بیان یا مسائلی که جزو ویژگی‌های مجریان برتر است، نیاز داشت قطعاً آنقدر مجری خوب در کشور داریم که اصلاً به من به عنوان گزینه اجرا فکر نمی شد.

پورسرخ اذعان کرد: به واسطه تجربه و شناختی که مردم از من دارند تلاش می‌کنم این برنامه و بازی‌هایش دیده شود. این مسابقه خانوادگی است و مرا باید به عنوان یک عضو خودشان قبول کنند. من آدم اصولاً اهل تحقیقی هستم و برای اجرا هم با فرزاد حسنی، هیراد حاتمی و نیما کرمی در این مورد مشورت کرده‌ام.

مگر مجریان بازیگر شدند کسی واکنش داشت؟

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره واکنش‌ها نسبت به ورود بازیگران به عرصه اجرا تاکید کرد: اگر این برنامه مجری محور بود شاید ریسک حضور در آن را نمی پذیرفتم. چون شاید من تجربه این را نداشته باشم که یک برنامه را بچرخانم. اما مگر وقتی مجری‌ها وارد بازیگری شدند و حتی بهتر هم بودند کسی از بازیگران واکنشی داشت؟ دوره این خط کشی‌ها گذشته است. من از همین الان می‌گویم نه از تشویق‌ها هیجانی می‌شوم و نه از انتقادها. ۱۵ - ۲۰ سال است وسط این قصه هستم.

وی در پایان گفت: من فرمت زورخانه را اجرا می‌کنم. سرم را پایین می‌اندازم و تعظیم می‌کنم. اول گوشه می‌ایستم و بعد وسط می‌روم. سعی می‌کنم آداب را رعایت کنم. سعی می‌کنم با احترام به دوستان به ویژه کسانی که بزرگ تر هستند بگویم که بدانند من آمده ام تا از آنها یاد بگیرم.

 

بازیگر پوریا پورسرخ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین