کد خبر: 50180 A

مردم نه تنها قدرت‌های "مرد مورچه‌ای" بلکه انتخاب پل راد برای این نقش را تمسخر می‌کردند.

ایران آرت: "پل راد" در مصاحبه با "کریس اوانز" هنگام حضور در مجموعه‌ مصاحبه‌های ورایتی اعتراف می‌کند که وقتی برای بازی در نقش "مرد مورچه‌ای" مارول انتخاب شده، بعضی از مردم فکر می‌کرده‌اند یک شوخی است. 

راد می‌گوید: "می‌گفتم: "این نقش را به دست آوردم، قرار است نقش "مرد مورچه‌ای" را بازی کنم." و آن‌ها جواب می‌دادند: "مرد مورچه‌ای چه کاری می‌تواند انجام دهد؟" می‌گفتم: "می‌تواند به اندازه‌ی یک مورچه کوچک شود اما قدرتش را حفظ کند و می‌تواند مورچه‌ها را تحت کنترل خود درآورد و با آن‌ها حرف بزند." مردم می‌خندیدند وقتی که توانایی‌های شخصیت را توضیح می‌دادم."

مردم نه تنها قدرت‌های "مرد مورچه‌ای" بلکه از انتخاب راد برای این نقش را تمسخر می‌کردند. اما راد می‌گوید تصمیم گرفته بی‌اعتمادی آن‌ها را به فرصت تبدیل کند و شخصیت را قابل‌باورتر کند: "وقتی بحث بازی در ابرقهرمانان بزرگ پیش کشیده شود، من اولین بازیگری نخواهم بود که مردم به آن فکر می‌کنند. من می‌خواستم شخصیتی خلق کنم، ابرقهرمانی که یک فرد عادی باشد."

به گزارش ۳۰نما، جدا از فشاری که راد در مورد این جنبه از بازی در نقش "مرد مورچه‌ای" احساس می‌کرد، باید امیدوار می‌بود که هواداران کتاب‌های کامیک را هم راضی کند. راد می‌گوید: "این شخصیت‌ها برای بسیاری از هواداران اهمیت دارند و شما باید با احترام با آن برخورد کنید و به شخصیت خدمتی برسانید. این شخصیت بدون شک مدت‌هاست توسط جک کربی و استن لی و سایر نویسندگان مارول خلق شده."

اوانز در این مصاحبه فاش می‌کند ویدیویی مضحک از پشت صحنه‌ی اولین روز فیلمبرداری "جنگ داخلی" در اختیار دارد که هم‌بازیانش با یکی از ترانه‌های گروه "گریس" می‌رقصند: "اولین روزی بود که با تو و [آنتونی] مکی ملاقات کردم و من و اسکارلت [جوهانسون] فکر کردیم که این ویدیوی مسخره از دار و دسته‌ی مارول بگیریم…"

 

هالیوود بازیگر پل راد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین