کد خبر: 50218 A

فیلم "کاپون" با بازی تام هاردی علیرغم آنکه قبل از انتشار مورد انتظار بسیاری از کاربران در فضای مجازی بود، پس از پخش با انتقادات فراوانی مواجه شد.

ایران آرت: جاش ترنک کارگردان فیلم‌های "کاپون" و "چهار شگفت‌انگیز" پس از درگیری با ترول‌ها شبکه‌های اجتماعی را ترک کرد. ترنک در ماه‌های اخیر در این شبکه‌ها حضور فعالی داشت و در حین بازاریابی "کاپون" جزئیات بیشتری در مورد علت شکست پروژه‌ی "چهار شگفت‌انگیز" فاش کرد. اما بعضی از کاربران اینستاگرام به حدی با واکنش‌های منفی کارگردان را آزردند که او از شبکه‌های اجتماعی گریزان شد. 

یکی از کاربران توئیتر تصاویر آخرین مکالمات ترنک با معترضین را به اشتراک گذاشته که هم به یکی از پست‌های فیلمساز در اینستاگرام و هم پاسخش به بعضی نظرات مرتبط می‌شود. او در این پست به ترول‌ها توصیه می‌کند "در زندگی خودتان به دستاورد جالبی برسید." با اگرچه بعضی از کاربران از به خشم آوردن ترنک و فراری دادن او خوشحالند اما بعضی دیگر نیز از رفتار بی‌رحمانه با فیلمساز که کار را به این مرحله رسانده حمایت نمی‌کنند. 

یکی از ترول‌های اینستاگرام می‌نویسد: "یک کارگردان چقدر می‌تواند پرمدعا و خودخواه باشد؟ پاسخ: جاش ترنک" و ترنک در پاسخ به او می‌گوید: "این را رو در رو به من بگو تا لت و پارت کنم."

به گزارش ۳۰نما، کاربر دیگری در بخش نظرت پست ترنک می‌گوید: "جاش می‌توانی جواب نظر من را بدهی. من یکی از طرفداران "چهار شگفت‌انگیز" هستم. قسمت مورد علاقه‌ام در فیلم وقتی است که تیتراژ پایانی بالا می‌آید." ترنک در جواب این کاربر می‌نویسد:‌ "خدای من تو چقدر بامزه و باهوشی."

یک کاربر دیگر اینستاگرام نوشته است: "شاید اگر می‌توانستی یک فیلم خوب بسازی با این همه واکنش منفی مواجه نمی‌شدی. مثل بچه‌ها رفتار نکن و نحوه‌ی ساختن یک فیلم خوب را یاد بگیر. شنیده‌ام مسترکلاس مارتین اسکورسیزی خوب است." ترنک در پاسخ به او می‌گوید: "شاید بستگی به تعریف شما از فیلم خوب دارد؟ طبق برآوردهای من و دیگران، من دو فیلم خوب ساخته‌ام. سؤال من این است که شما چند فیلم ساخته‌ای؟ مرا مطلع کن." همین کاربر پاسخ می‌دهد: "فیلم خوب نساخته‌ام. اما برای تشخیص زباله احتیاجی به فیلم ساختن ندارم."

"به تمام کسانی که پیام خصوصی ارسال می‌کنند و می‌گویند فیلم کاپون "مزخرف" است: استیون کینگ در یک توئیت از فیلمنامه‌ی من نقل‌قول کرد و همه‌ی منتقدین و فیلمسازان تأییدش کردند. من هنوز  جوان‌ترین کارگردانی هستم که فیلمی در رتبه‌ی اول باکس آفیس داشته‌ام. استیون کینگ > شما. جان سیاه‌پوستان مهم است. در زندگی خودتان به دستاورد جالبی برسید."

دریافت بازخوردهای منفی برای ترنک مسئله‌ی جدیدی نیست. او چندی پیش فاش کرد که پس از شکست فیلم "چهار شگفت‌انگیز" و انتخاب "مایکل بی. جوردن" سیاه‌پوست برای شخصیت "جانی استورم"، شب‌ها با اسلحه‌ی پر زیر بالش خود می‌خوابیده است. این تصمیم حتی پیش از اکران فیلم جنجال زیادی به پا کرد و کارگردان تهدید به مرگ شد.

 

هالیوود تام هاردی کاپون جاش ترنک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین