کد خبر: 50396 A

صابر ابر نوشت: چه ایرادی دارد که نوید یا هر شخص دیگری با هر نام و جایگاهی سلیقه خودش را برند کند و ارائه بدهد؟ به نظر من هیچ ایرادی ندارد.

ایران آرت: در روزهای اخیر خبر مربوط به راه‌اندازی خط تولید عطر نوید محمدزاده با واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی همراه شده است و در مقابل کاربرانی که از این موضوع استقبال کرده‌اند، برخی به انتقاد از نوید محمدزاده پرداخته‌اند و ورود این بازیگر به حوزه بیزینس را به چالش کشیده‌اند. این انتقادها اخیراً با واکنش صابر ابر همراه شده است.

​به گزارش ایران‌آرت، صابر ابر که در سریال "قورباغه" به کارگردانی هومن سیدی با نوید محمدزاده همبازی بوده است، درباره حاشیه‌های ایجاد شده برای بازیگر "ابد و یک روز" و "متری شیش و نیم" نوشت: "این روزها که همه ما به سهم خودمان دَم از حقوق دیگران می زنیم، یادمان را قاضی کنیم و نگاه کنیم به این همه انگشت که چرا فلانی، فلان محصول را تبلیغ کرده، چرا فلانی فلان بوتیک را تأسیس کرده، چرا فلانی عطر دارد و به هزار شکل این تصمیم شخص مبنی بر انتخاب دیگری برای خویشتن را زیر سئوال نبریم 

می‌توانیم نخریم، می توانیم نپوشیم، نرویم، تأئید نکنیم، نقد کنیم اما پس از آگاهی کامل!"

​وی در ادامه بیان کرد: "چه ایرادی دارد که نوید یا هر شخص دیگری با هر نام و جایگاهی سلیقه خودش را برند کند و ارائه بدهد؟! به نظر من هیچ ایرادی ندارد!"

صابر ابر در ادامه به واکنش‌های انتقادآمیز به کتاب خودش اشاره داشت و در این‌باره نوشت: هنوز که هنوز است بابتِ کتاب "تا هفت خانه آن ورتر" کسانی هستند که می نویسند، صابر ابر کتاب دلنوشته هایش را چاپ کرده و فلان تومان می فروشد! یک خواهش ! دل‌نوشته!!!

اول کتاب را بخوانید، بعد من را بابت نقص های کتابم نقد کنید و من را از این موضوع آگاه کنید تا من بار دیگر دقتم را صد برابر کنم شاید آن نقد را بپذیرم وشاید هم نه و شاید بخشی از آن را!"‎

او سپس درباره رونمایی نوید محمدزاده از خط تولید عطرش بیان کرد: "مقالاتی بابت انتخاب برند های مهم جهان و نقد آن ها بابت سفیر هایشان را در این روزها خوانده ام، با تمام وجود می گویم که تمام آن ها نقدهایی درست و خارج از بی احترامی و بٌخل و حسد و غٌر است.

‎آن ها حرفه ای حرفشان را رک و راست زده اند! و نقص ها را با آگاهی بیرون کشیده اند و اعلام کرده اند.

‎اگر ما هنر و هنرمند را دوست داریم باید این جمله از هگل را قاب کنیم و به دیوار بکوبیم: هنر روح را ارتقا می دهد و می تواند جلوی توحش را بگیرد و به نوعی انسان را رام کند.

‎طبع ما، نهاد و خوی ما تمام تعریف سلیقه نیست ! می توانیم همه سلیقه نباشیم اما همدیگر را دوست داشته باشیم! ما چه میکنیم؟"

Untitled

​گفتنی است، عطر زنانه و عطر مردانه نوید محمدزاده با قیمت 520 هزار تومان پیش فروش می‌شود. 

 

صابر ابر نوید محمدزاده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین