کد خبر: 50427 A

رمزی در فصل دوم نقش شخصیت "انجلینا" را بازی می‌کند، دختر جوانی از یک دنیای موازی که در دومین رمان پولمن وارد قصه شد.

ایران آرت: فصل اول "نیروی اهریمنی او" بر اساس رمان‌های فانتزی "فیلیپ پولمن" و با بازی "دفنی کین"، "روث ویلسون" و "جیمز مک‌آووی" ساخته شد و سال گذشته از HBO و BBC روی ایر رفت. توسعه‌ی فصل دوم مدتی است که آغاز و بخش زیادی از آن پیش از پاندمی کرونا فیلمبرداری شده است. "ریدیو تایمز" گزارش می‌دهد که چند صحنه‌ی کلیدی با شخصیت‌های کلیدی هنوز فیلمبرداری نشده‌اند.

نوامبر سال ۲۰۱۹ گزارش شد که سه بازیگر جدید از جمله "رمی میلنر"، "رابین پیرس" که سابقه‌ی بازی در "آینه‌ی سیاه" نت‌فلیکس را داشت، و "هنری میلر"، به فصل دوم "نیروی اهریمنی او" می‌پیوندند. به تازگی سه بازیگر جدید دیگر فصل دوم نیز معرفی شدند و مهم‌ترین آن‌ها "بلا رمزی" بازیگر نقش "لیانا مورمونت" در سریال "بازی تاج‌وتخت" است. 

​رمزی در فصل دوم نقش شخصیت "انجلینا" را بازی می‌کند، دختر جوانی از یک دنیای موازی که در دومین رمان پولمن وارد قصه شد. دو بازیگر جدید دیگر "الیور موناگان" و "آی-کی اگو" در نقش دو فرشته خواهند بود. 

به گزارش 30نما، "لین مانوئل میراندا" دیگر بازیگر سریال ۲۷ سپتامبر گذشته با انتشار ویدیوی کوتاهی از پشت صحنه‌ی سریال اعلام کرد که فیلمبرداری فصل دوم را به پایان رسانده و سایر بازیگران تا اواسط دسامبر به ضبط صحنه‌ها ادامه خواهند داد. "امیر ویلسون" بازیگر نقش "ویل پری" در مورد فصل دوم به "ریدیو تایمز" گفته بود:‌ "بزرگ‌تر، بهتر و تلخ‌تر است. بسیار تلخ‌تر. با سه کلمه توصیفش کنم؟ ماجراجویی، شجاعت… و چاقو."

تاریخ پخش فصل دوم "نیروی اهریمنی او" هنوز مشخص نیست، اما تهیه‌کنندگان سریال تأیید کرده‌اند که با وجود پاندمی کرونا در سال ۲۰۲۰ روی ایر خواهد رفت.

 

نیروی اهریمنی اش نیروی اهریمنی او بلا رمزی لیانا مورمونت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین