کد خبر: 50430 A

موموآ برای صداپیشگی در نسخه‌ی لایو-اکشن فیلم "فراستی آدم‌برفی" با استودیوی برادران وارنر به توافق رسیده است.

ایران آرت: جیسون موموآ شخصیتی است که برای حفظ تناسب اندامش سخت کار می‌کند تا مثل یک ابرقهرمان واقعی باشد. او با بازی در نقش‌هایی لازم باشد این خصوصیات جسمانی‌اش را به رخ بکشد مشکلی ندارد و به نظر می‌رسد که برای فیلم بعدی خود هم برهنه خواهد شد اما نه به شکلی که مخاطبین ممکن است تصور کنند. 

موموآ برای صداپیشگی در نسخه‌ی لایو-اکشن فیلم "فراستی آدم‌برفی" با استودیوی برادران وارنر به توافق رسیده است. این نقش با آنچه هواداران از موموآ دیده یا شنیده‌اند متفاوت خواهد بود. فیلمنامه‌ی نسخه‌ی جدید "فراستی" به "دیوید برنبام" سپرده شده که با فیلم‌های "الف" و "عمارت تسخیرشده" شناخته شده است. 

به گزارش ۳۰نما، مخاطبین پا به سن گذاشته‌تر با داستان "فراستی آدم‌برفی" آشنایی دارند. این فیلم تلویزیونی بر اساس یک ترانه به همین نام ساخته شد و ماجرای زنده شدن جاودیی یک آدم‌برفی را به تصویر می‌کشید. موموآ در کنار "جان برگ"، "گرگ سیلورمن" و "جف جانز" تهیه‌کننده‌ی بازسازی "فراستی" خواهد بود.

انتشار گزارش تولید بازسازی لایو-اکشن "فراستی" با انتقاد "ری فیشر" بازیگر فیلم "لیگ عدالت" از رفتار غیرحرفه‌ای "جاس ویدن" در محل فیلمبرداری و حمایت برگ و جانز از او همراه شده است. موموآ در این فیلم نقش "آکوامن" را بازی کرد.

تاریخ اکران نسخه‌ جدید "فراستی آدم‌برفی" توسط برادران وارنر اعلام نشده است.

 

جیسون موموآ فراستی آدم برفی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین