کد خبر: 50439 A

این معافیت اجازه می‌دهد تا مجددا فیلمبرداری پروژه سینمایی "ماموریت غیرممکن۷" با بازی و تهیه‌کنندگی "تام کروز" در نزدیکی لندن آغاز شود.

ایران آرت: دولت بریتانیا برخی از هنرپیشه های برجسته آمریکایی مانند "تام کروز" و خدمه را از قرنطینه سفر ۱۴ روزه خود معاف می‌سازد تا به پروژه های شاخص هالیوودی اجازه دهد که تولید خود را از سر بگیرند.

این اقدام پس از گفتگو میان "الیور داودن" وزیر فرهنگ بریتانیا و "تام کروز" در مورد شروع مجدد فیلمبرداری جدیدترین فیلم "ماموریت غیرممکن" صورت می گیرد.

به گزارش فارس، این معافیت اجازه می‌دهد تا مجددا فیلمبرداری پروژه سینمایی "ماموریت غیرممکن۷" با بازی و تهیه‌کنندگی "تام کروز" در استودیوهای "برادران وارنر" در نزدیکی لندن آغاز شود.

وزیر فرهنگ بریتانیا گفت: بزرگترین فیلم های موفق جهان و نمایش های تلویزیونی سطح بالا در انگلیس ساخته می شوند. خلاقیت، تخصص و سیاست فوق العاده موفق معافیت مالیاتی ما برای صنعت فیلم به این معنی است که ما یک مکان مورد تقاضا هستیم که به نوبه خود بازدهی خوبی برای اقتصاد ما به ارمغان می آورد.

دولت بریتانیا اعلام کرد که این معافیت استثنا تنها در مورد هنرپیشه ها و عوامل فیلم هایی اعمال می شود که به انگلستان می آیند و دیگر بخش های بریتانیا قوانین خاص خود را دارند.

آن هایی که از این معافیت بهره مند شده اند باید در این دو هفته در محیطی حبابی و محافظت شده کار و زندگی کنند.

 

تام کروز ماموریت غیرممکن ماموریت غیر ممکن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین