کد خبر: 50518 A

منابع رسانه‌ای می‌گویند که انتظار می‌رود اکران این فیلم بر پرده سینما باشد تا در پلتفرم‌های مجازی.

ایران آرت: جود لا راهی نورلند می‌شود تا نقش شخصیت "کاپیتان هوک" را در سری جدید فیلم "پیتر پن و وندی" که به صورت "لایو اکشن" ساخته می‌شود، ایفا کند.

دیوید لووری، کارگردان "اژدها پیت" برای کارگردانی این پروژه انتخاب شده است.

لووری با همکاری "توبی هالبروک" و "جیم وِتِکِر" نویسندگی فیلمنامه "پیتر پن و وندی" را برعهده دارند.

به گزارش فارس، انیمیشن کلاسیک سال 1953 کمپانی دیزنی هنوز هم موفق ترین اقتباس از رمان "جِی ام بَری" درباره پیتر پن است. او پسری است که پیر نمی‌شود و بچه‌هایی را که با خود به دنیای جادویی نورلند (هیچستان/ناکجا آباد) نیز پیر نمی‌شوند.

بسیاری از استودیوها نسخه‌های خود از این داستان جذاب را خلق کرده‌اند که در سینما و تلویزیون به نمایش درآمده است ازجمله "هوک" اثر "استیون اسپیلبرگ" با نقش‌آفرینی "رابین ویلیامز" و فیلم "پن" ساخته "جو رایت" که البته هر دو در گیشه موفقیت آنچنانی نداشتند.

"جود لا" با بازی در این فیلم پا جای پای هنرپیشگانی چون "داستین هافمن" "جیسون آیزاک" و اخیرا "گَریت هدلاند" می‌گذارد که همه در فیلم‌هایشان نقش "کاپیتان هوک" را در داستان "پیتر پن" بازی کرده‌اند.

منابع رسانه‌ای می‌گویند که انتظار می‌رود اکران این فیلم بر پرده سینما باشد تا در پلتفرم‌های مجازی.

داستان "پیتر پن": شبی که خانم و آقای دارلینگ از خانه بیرون رفته بودند، پیتر پن به خانه آن‌ها فرود آمد. چیزی نگذشت که به وندی، جان و مایکل، کودکان خانم وآقای دارلینگ پرواز کردن را یاد داد و آن‌ها در هیجان انگیزترین ماجرای عمرشان به پرواز در آمدند و به نورلند،"هیچستان" رفتند.

بچه‌ها در هیچستان به پریان دریایی، دزدهای دریایی، سرخ پوست‌ها، خانه زیرزمینی، تالاب پری دریایی و کاپیتان "هوک" برخوردند. هوک که فرمانده دزدان دریایی است در یک حادثه یک دستش توسط تمساح بلعیده شده است. هوک "پیتر پن" را دوست ندارد و همین مسئله ماجراهای جالبی برای پیتر و بچه ها می‌آفریند.

در دنیای پیتر پن و سرزمین نورلند(هیچستان) فقط آدم‌های شاد، معصوم و خیال‌پرداز می‌توانند آن جا بروند. تنها آن‌هایی که دلشان می‌خواهد کودک باقی بمانند. آن‌هایی که فکر‌های خوب و قشنگ دارند و با آن‌ها به هوا بلند می‌شوند...

هالیوود جود لاو جود لا پیتر پن و وندی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین