کد خبر: 50540 A

تام هنکس می‌گوید از نمایش فیلم جدیدش "سگ تازی" در شبکه اپل پلاس کاملا دلخور شده است و این شیوه نمایش به لحاظ تصویر و صدا متفاوت است.

ایران آرت: پس از آنکه کمپانی سونی به دلیل شرایط بحران کرونا از نمایش "سگ تازی" در سالن‌های سینما صرف نظر کرد، شبکه اپل تی وی پلاس (+Apple TV) فیلم را به قیمت ۷۰ میلیون دلار برای پخش مجازی خریداری کرد.

هنکس در مصاحبه با روزنامه گاردین گفت که واگذاری فیلم به شبکه اپل پلاس او را کاملا ناراحت کرده است.

هنکس گفت: منظورم این نیست که روسای شبکه اپل را عصبانی کنم. اما اینجا بحث و منظور تفاوت کیفیت صدا و تصویر است.

او علاوه بر  بازی در این درام، نویسندگی فیلمنامه را نیز برعهده داشته است.

به گزارش فارس، ناراحتی شدید تام هنکس چنان بوده که تا تور تبلیغاتی فیلم نیز ادامه پیدا کرده است.  هنکس در کنفرانس مجازی در این مورد گفت: فیلم در شبکه اپل متفاوت به نظر خواهد آمد. به لحاظ کیفیت فیزیکی تا روشنایی، تا فضا، فیلم با اکران در سالن سینما تفاوت خواهد داشت. صدای متفاوتی نسبت به آنچه در سینما می‌شنوید، خواهد داشت. شما می‌توانید این را براساس چیزی که چشمتان می‌بیند و مغزتان دریافت می‌کند، بپذیرید. غم‌انگیزتر اینکه ۸۰۰ تماشاگر نمی‌توانند جمع شوند به عنوان غریبه در سالن سینما فیلم را تماشا کنند و هشتاد دقیقه بعد با تجربه‌ای مشترک سالن را ترک کنند. هیچ جایگزینی برای سالن سینما وجود ندارد. گزینه‌ای بهتر از این نداشتیم، به همین دلیل الان اینجا هستیم.

سگ تازی (Greyhound‎) یک فیلم رو به اکران در سبک جنگی به کارگردانی "آرون اشنایدر" و نویسندگی "تام هنکس" است. تام هنکس همچنین تهیه کننده و از بازیگران فیلم است. داستان فیلم برگرفته از رمان "چوپان خوب" نوشته "سی. اس. فارستر" است.

این فیلم روزهای اولیه جنگ جهانی دوم را تصویر می‌کند و درباره گروهی متشکل از ۳۷ کشتی متفقین است که رهبری آن را کاپیتان "ارنست کراوس" با بازی هنکس برعهده دارد‌. این قافله باید از اقیانوس اطلس شمالی عبور کند اما زیردریایی‌های آلمان نازی به شدت آن‌ها را تحت تعقیب دارند‌.

 

تام هنکس سگ تازی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین