کد خبر: 50553 A

نت‌فلیکس شش ماه قبل اعلام کرده بود که "تاج" با فصل پنجم به انتهای راه می‌رسد اما اکنون یک فصل دیگر به سریال افزوده شده است.

ایران آرت: پیتر مورگان نظرش را در مورد پایان یافتن سریال "تاج" با فصل پنجم تغییر داد و اعلام کرد که این مجموعه با فصل ششم به پایان می‌رسد. 

مورگان خالق سریال می‌گوید: "وقتی در مورد خطوط داستانی فصل پنجم بحث می‌کردیم، به سرعت روشن شد که برای اینکه حق مطلب را در مورد غنا و پیچیدگی داستان ادا کنیم باید برگردیم و طبق برنامه‌ی ابتدایی سریال را با فصل ششم تمام کنیم. باید تأکید کنم که فصل ششم داستان را به زمان حال نزدیک‌تر نخواهد کرد – بلکه فقط به ما اجازه می‌دهد همان بازه‌ی زمانی را با جزئیات بیشتر پوشش دهیم."

نت‌فلیکس شش ماه قبل اعلام کرده بود که "تاج" با فصل پنجم به انتهای راه خواهد رسید.  به این معنا که "ملکه الیزابت دوم"، "ایملدا استاونتن" مسیر پیشینیان خود را دنبال می‌کند و در دو فصل ظاهر می‌شود و نیز "لزلی ویل" چنانکه هفته‌ی گذشته تأیید شد نقش "پرنسس مارگارت" را ایفا خواهد کرد. 

به گزارش ۳۰نما، فصل ششم داستان را به اوایل دهه‌ ۲۰۰۰ می‌آورد بنابراین مخاطبین شخصیت‌هایی که مثل "مگان مارکل" که در سال ۲۰۱۸ با "پرنس هری" ازدواج کرد را نخواهند دید. منابع نزدیک به پروژه می‌گویند مورگان از ابتدا قصد داشته سریال را در قالب شش فصل بسازد و سال گذشته با امضای قرارداد با نت‌فلیکس برنامه‌های خود را تثبیت کرد.

"سیندی هالند" معاون محتوای اریجینال نت‌فلیکس می‌گوید: "سریال "تاج" با هر فصل سطح انتظارات را افزایش می‌دهد. ما مشتاقیم تا فصل چهارم را زودتر تقدیم مخاطبین کنیم و مفتخریم که از طرح پیتر و عوامل و بازیگران فوق‌العاده‌ی سریال برای فصل ششم و پایانی حمایت می‌کنیم."

در فصل چهارم سریال "الیویا کولمن" وارث تاج‌وتخت است. اپیزودهای این فصل در آستانه‌ی آغاز پاندمی کرونا فیلمبرداری شدند و قرار است اواخر سال جاری میلادی روی ایر بروند.

 

هالیوود سریال تاج الیویا کولمن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین