کد خبر: 50687 A

او درباره جدا شدنش از سریال گفت: متأسفانه علت جذابی جز این نداشت که در دقایق آخر تغییراتی در برنامه‌هایم به وجود آمد و من موفق نشدم در سریال بازی کنم.

ایران آرت: سریال تلویزیونی "ارباب حلقه‌ها" آمازون که با بودجه‌ی سنگینی به تولید خواهد رسید، به تازگی در نیوزلند اجازه‌ی ادامه‌ فیلمبرداری را پیدا کرده. "ویل پولتر" یکی از بازیگران پیشین پروژه به هواداران اطمینان خاطر داده است که محصول نهایی آمازون "فوق‌العاده خواهد شد." سپتامبر گذشته گزارش شد که ستاره‌ "آینه‌ سیاه" به سریال "ارباب حلقه‌ها" پیوسته تا یکی از نقش‌های اصلی را بازی کند، اما در ماه دسامبر اعلام شد که پولتر از پروژه جدا شده است.

آمازون هیچ‌گاه به صورت رسمی پیوستن و جدایی پولتر را تأیید نکرد اما این بازیگر به تازگی در مصاحبه با "ان‌ام‌ای" می‌گوید در مقطعی برای بازی در سریال قرارداد بسته بوده است. 

پولتر علت جدایی از سریال می‌گوید:‌ "متأسفانه علت جذابی جز این نداشت که در دقایق آخر تغییراتی در برنامه‌هایم به وجود آمد، و من موفق نشدم در سریال بازی کنم. برای تمامی کسانی که در پروژه مشارکت می‌کردند کمال احترام را قائلم. و تردیدی ندارم که سریال فوق‌العاده خواهد شد."

به گزارش ۳۰نما، پولتر نمی‌تواند فاش کند که برای بازی در چه نقشی به پروژه ملحق شده. تقریباً تمامی جزئیات در مورد این سریال محرمانه باقی مانده جز اینکه داستانش در "دوران دوم" سرزمین میانه روی می‌دهد. بنابراین رویدادهایی نقل خواهد شد که سال‌ها پیش از ماجراجویی "فرودو" یاران حلقه به وقوع پیوستند. "جی.دی. پین" و "پاتریک مک‌کی" شورانرهای این سریال خواهند بود و "جی. ای. بایونا" کارگردان "دنیای ژوراسیک: قلمرو سرنگون" دو اپیزود آن را کارگردانی خواهد کرد. بازیگرانی که حضورشان در فصل اول به تأیید رسیده "نازنین بنیادی"، "مورفید کلارک"، "سوفیا نوموت"، "جوزف مال"، و "رابرت آرامایو" خواهند بود.

"الایجا وود" ستاره‌ی چندگانه‌ی سینمایی "ارباب حلقه‌ها" به کارگردانی "پیتر جکسون" اخیراً برای بازی در نقش کوتاهی در سریال ابراز علاقه کرده است. با این حال، با توجه به اینکه داستان سریال سال‌ها پیش از سه‌گانه‌ی سینمایی روی می‌دهد، به نظر می‌رسد که این احتمال بعید باشد.

پولتر اخیراً در فیلم "میدسامر" به کارگردانی "آری استر" ظاهر شده است.

 

ارباب حلقه ها خانم بازیگر ویل پولتر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین