کد خبر: 50695 A

فیلم "سگ تازی" که تام هنکس در آن بازی کرده و نویسندگی آن را نیز انجام داده است، بیشترین میزان مخاطب افتتاحیه را برای اپل تی وی پلاس رقم زد.

ایران آرت: فیلم سینمایی «سگ تازی» با بازی تام هنکس در شبکه اپل تی وی پلاس، مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

به نقل از ددلاین، منابع نزدیک به این سایت اعلام کرده‌اند که فیلم سینمایی «سگ تازی» که تام هنکس در آن بازی کرده و نویسندگی آن را نیز انجام داده است، بیشترین میزان مخاطب افتتاحیه را برای اپل تی وی پلاس رقم زد. این فیلم درامی با موضوع جنگ جهانی دوم است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این سرویس استریم از دادن اعداد و ارقام دقیق اجتناب می‌کند؛ اما اعلام شده است که از این فیلم به اندازه با یک فیلم سینمایی موفق در گیشه سینمایی تابستان استقبال شده است. این فیلم سینمایی قرار بود توسط سونی در سینما اکران شود، اما بعد از بسته شدن سینما‌ها به خاطر ویروس کرونا، حق پخش این اثر از سوی اپل خریداری شد.

۳۰ درصد از مخاطبان هم به تازگی حق اشتراک این شبکه استریم را دریافت کرده اند. فیلم سینمایی «سگ تازی» هفته پیش برای نخستین بار به نمایش در آمد.

در فیلم سینمایی «سگ تازی» تام هنکس نقش یک نیروی دریایی کهنه کار را بازی می کند؛ کسی که به او مأموریت داده شده از یک کاروان با ۳۷ کشتی محافظت کند؛ در این فیلم بدون هیچ پشتیبانی هوایی تام هنکس و گروهش باید سالم به مقصد برسند.

اما به نظر می‌رسد که این رکورد مدت زیادی در دست این فیلم نخواهد ماند؛ چرا که این کمپانی نمایش فیلم سینمایی مارتین اسکورسیزی به نام «قاتلان ماه کامل» با بازی رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو را هم برعهده دارد. فیلم سینمایی «آزادی» با بازی ویل اسمیت و همچنین «برف کور» با بازی جیک جیلنهال هم از دیگر پروژه‌های در دست ساخت این کمپانی هستند.

 

تام هنکس سگ تازی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین