کد خبر: 50793 A

کیانو ریوز، بازیگر مشهور هالیوود و ستاره فیلم "ماتریکس"، نویسنده کتاب‌های کامیک شد

ایران آرت: کیانو ریوز ستاره‌ محبوب سینما وارد عرصه‌ی نگارش کتاب‌های کامیک شد. ریوز که سال گذشته در "داستان اسباب بازی ۴" صداپیشگی کرد و در "جان ویک: بخش ۳ – پارابلوم" به روش‌های خلاقانه‌تری دشمنانش را به زانو درآورد، اولین شماره از کامیک "برزرکر" (BRZRKR) را برای "استودیوی بوم" به نگارش درآورده است. 

ریوز در این شماره که اکتبر آینده منتشر خواهد شد، با "مت کینت" نویسنده، "الساندرو ویتی"، "بیل کرابتری" و "کلم رابینز" همکاری کرده است. او می‌گوید: "از دوران کودکی کامیک‌ها را دوست داشتم و از نظر هنری تأثیر قابل توجهی بر من گذاشته‌اند. فرصت خلق این کامیک و همکاری با اسطوره‌های این صنعت از جمله "مت کینت"، "الساندرو ویتی"، "بیل کرابتری"، "کلم رابینز" و "رافائل گرامپا" – و استودیوی فوق‌العاده‌ی بوم – تحقق یک رؤیاست."

داستان این کامیک در مورد شخصیتی نیمه-میرا، نیمه-خدا به نام "برزرکر" است که با گذشته سال‌ها به خشونت گرایش پیدا می‌کند. او در دنیای مدرن با دولت ایالات متحده همکاری دارد تا در میدان‌های جنگی که برای هر فرد دیگری بیش از حد خطرناک است حاضر شود. "برزرکر" به پاس خدماتش به حقیقت هستی خود و چگونگی پایان دادن به آن پی می‌برد.

به گزارش ۳۰نما، ریوز در مصاحبه با "یو‌اس‌ای تودی" می‌گوید شخصیت "برزرکر" تنها یک مبارز نیست. او معتقد است که این شخصیت حس شوخ‌طبعی خوبی دارد و "انسان خونگرمی" است اما به خاطر گذشته‌اش "از-دنیا-خسته" است. ریوز می‌گوید او "چیزهای زیادی را دیده" و اضافه می‌کند که کتاب کامیک مضامینی چون "ذات خشونت، اخلاق و معنویت و اینکه چه سمتی انتخاب می‌کنید" را پوشش می‌دهد. 

ریوز می‌گوید: "در دوران کودکی با خود می‌گفتم: "وای دوست دارم نقش وولورین را بازی کنم." و اضافه می‌کند: "دوست دارم نقش "برزرکر" را هم بازی کنم! داستان واقعاً جذابی است بنابراین اگر من بازی نکنم، امیدوارم یک نفر دیگر این کار را انجام دهد." او در ادامه در مورد خصوصیات شخصیت می‌گوید: "او می‌تواند تا میزان مشخصی خودش را التیام دهد، بنابراین لذت‌بخش است که با پیامدهایی ظالمانه مواجه شود و همچنان بتواند به راهش ادامه دهد."

ریوز امسال قرار بود در فیلم "بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند" ۲۱ آگست به سینما بازگردد اما اکران این فیلم به دنبال تعطیلی سالن‌ها با یک هفته تأخیر روبرو شد. او به تازگی به آلمان رفته تا در کنار "کری-آن ماس" و سایر عوامل "ماتریکس ۴" در این دنباله دوباره نقش "نئو" را بازی کند.

 

کیانو ریوز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین