کد خبر: 50961 A

شبکه هولو (Hulu) از سرگذشت هیلاری رادام کلینتون در شرایطی که با بیل کلینتون رئیس جمهوری اسبق آمریکا ازدواج نکرده بود، یک مجموعه تلویزیونی می‌سازد.

ایران آرت: کرتیس سیتنفلد (Curtis Sittenfeld) نویسنده ۴۴ ساله آمریکایی ماه مه امسال (اردیبهشت-خرداد ۹۹) رمانی را با عنوان رادام (Rodham) منتشر کرد که سرگذشت هیلاری رادام کلینتون را در دنیایی روایت می‌کند که با بیل کلینتون رئیس جمهوری اسبق آمریکا ازدواج نکرده است.

شبکه آمریکایی هولو حق خرید این رمان پرفروش را به دست آورده و قرار است براساس داستان آن یک مجموعه تلویزیونی بسازد.

به گزارش ایرنا، سارا تریم خالق سریال‌های معروفی چون رابطه (Affair) و خانه پوشالی (House of Cards) نویسندگی این پروژه و وارن لیتل‌فیلد تهیه‌کننده اجرایی سریال سرگذشت ندیمه، تهیه‌کنندگی آن را برعهده خواهد داشت.

این سریال داستان زن جوان جاه‌طلبی را روایت می‌کند که در اواخر قرن بیستم میلادی به پرورش ذهن خارق العاده خود می‌پردازد و در این راه از کمال‌گرایی به بدبینی رسیده و دوباره به نقطه اول برمی‌گردد.  

در صورت اجرایی شدن این پروژه تلویزیونی، این دومین پروژه‌ هولو است که با تمرکز بر داستان زندگی هیلاری کلینتون روی آنتن می‌رود. این شبکه ماه مارس (اسفند ۹۸-فروردین ۹۹) سریال چهار قسمتی هیلاری را پخش کرد. سریالی که علاوه بر ماجراهای کارزار انتخاباتی کلینتون در انتخابات سال ۲۰۱۶، رویدادهایی از گذشته وی که در زندگی امروزش تاثیرگذار بودند را نیز جلوی دوربین برد.

 

بیل کلینتون هیلاری کلینتون شبکه هولو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین