کد خبر: 50972 A

این مستند روایتی از شکل‌گیری ایده و فیلمنامه فیلم "جدایی" است و مراحل انتخاب بازیگران و تمرین با آن‌ها را تا پایان فیلمبرداری و بازتاب‌های جهانی آن مرور می‌کند.

ایران آرت: مستند «صحنه‌هایی از یک جدایی» به کارگردانی وحید صداقت با توجه به اوج‌گیری ویروس کرونا اکران آنلاین خود را از روز چهارشنبه اول مرداد در وبسایت هاشور آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، اکران آنلاین این مستند به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت. اکران این مستند که در دهمین سال ساخت فیلم «جدایی نادر از سیمین» آماده نمایش شده است، همچنان در سینماهای گروه هنر و تجربه ادامه دارد.

این مستند روایتی از شکل‌گیری ایده و فیلمنامه فیلم «جدایی نادر از سیمین» به کارگردانی اصغر فرهادی‌ست و مراحل انتخاب بازیگران و تمرین با آن‌ها را تا پایان فیلمبرداری این فیلم و بازتاب‌های جهانی آن مرور می‌کند.

این مستند همراه با تصاویری از فیلم و پشت صحنه آن با روایت اصغر فرهادی و مصاحبه‌هایی با مایک لی (فیلمساز انگلیسی) ، ژان کلود کریر (فیلمنامه‌نویس فرانسوی) و ابراهیم گلستان (فیلمساز و نویسنده ایرانی) درباره سینمای فرهادی تکمیل می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وبسایت «هاشور» به آدرس https://hashure.com این مستند را تماشا کنند.

 

 

اصغر فرهادی جدایی نادر از سیمین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین