کد خبر: 51004 A

سه فیلم از جمله "شیطان وجود ندارد" به کارگردانی محمد رسول‌اف، برنده خرس طلای برلین در سینما روباز این شهر اکران خواهند شد.

ایران آرت: سه فیلم منتخب تماشاگران جشنواره برلین ۲۰۲۰ طی ۳ روز در سینمای روباز "فریدریشاین برلین" به نمایش گذاشته خواهند شد.

به گزارش ایسنا، ماریت ریسنبیک و کارلو شاتریان مدیران جشنواره فیلم برلین در بیانیه ای اعلام کردند که سرانجام زمان بازگشت به سینما فرا رسیده و از تاریخ ۱۰ ال ۱۲ اوت (۲۰ تا ۲۲ مرداد)، فیلمهای محبوب تماشاگران هفتادمین جشنواره فیلم برلین در سینمای روباز  "فریدریشاین" جشنواره به روی پرده میروند.

در ادامه این بیانیه آمده است: "ماههای اخیر به ما نشان داد که فیلم و سینما تا چه اندازه برای حیات فرهنگی و اجتماعی ما حائز اهمیت هستند و این که مردم سراسر جهان در این دوران سخت از سینما حرف می زنند بسیار الهام بخش است. امیدواریم رفتن به سینما (سینمای روباز یا داخلی) به زودی نقش اصلی خود را به عنوان یک رویداد ویژه در زندگی روزمره مان به دست آورد و خوشحالیم که امسال قادریم جشنواره تابستانی برلین را با نمایش آثار برجسته جشنواره ۲۰۲۰ برلین برگزار کنیم."

بر این اساس، فیلم "پیله" به کارگردانی "لئونی کریپندروف" از آلمان در روز ۱۰ اوت، "پدر" ساخته "سردان گلوبویچ" محصول مشترک صربستان، فرانسه، آلمان، اسلوونی و بوسنی در روز ۱۱ اوت و "شیطان وجود ندارد" ساخته محمد رسول اف برنده خرس طلای هفتادمین جشنواره فیلم برلین در روز ۱۲ اوت در قالب جشنواره تابستانی برلین به روی پرده میروند. 
 

جشنواره فیلم برلین برلیناله شیطان وجود ندارد محمد رسول الف
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین