کد خبر: 51013 A

شورانر "مردگان متحرک" تأیید کرد که فصل یازدهم این سریال در ماه اکتبر پخش نخواهد شد، اما شش اپیزود جدید برای فصل دهم برای پخش در اوایل سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است

ایران آرت: جمعه شب گذشته در پنل کامیک-کان سریال "مردگان متحرک" اعلام شد که اپیزود پایانی فصل دهم تحت عنوان "سرنوشت شوم حتمی" (A Certain Doom) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۴ مهر ماه ۱۳۹۹) روی ایر خواهد رفت و به دنبال آن پخش اسپین-آف "مردگان متحرک: آنسوی دنیا" آغاز می‌شود. فصل جدید "از مردگان متحرک بترس" نیز یک هفته بعد و در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۱ مهر ماه ۱۳۹۹) پخش خواهد شد. 

"انجلا کنگ" شورانر "مردگان متحرک" تأیید کرد که فصل یازدهم این سریال در ماه اکتبر پخش نخواهد شد، اما شش اپیزود جدید برای فصل دهم برای پخش در اوایل سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است، "در صورتی که همه‌چیز خوب پیش برود." کنگ می‌گوید به زودی اطلاعات بیشتری در این خصوص به اشتراک خواهد گذاشت.

به گزارش 30نما، در این پنل لحظاتی از اپیزود پایانی فصل دهم پخش شد که شخصیت‌های "آرون" و "آلدن" را در حال تعقیب‌وگریز در جنگل، و بازگشت شخصیت "مگی" با بازی "لورن کوهان" را نشان می‌داد. کوهان نیز در این پنل حاضر شد و به "گرگ نیکوترو" تهیه‌کننده‌ی اجرایی و دیگر عوامل سریال از جمله "نورمن ریداس"، "ملیسا مک‌براید"، "جفری دین مورگان"، "جاش مک‌درمیت"، "سث گیلیام"، "راس مارکواند" و "پائولا لازارو" پیوست.

کوهان در پاسخ به این پرسش که بازگشت به سریال چه احساسی دارد می‌گوید: "مثل این است که هرگز از آن جدا نشده‌ام." نیکوترو از بازگشت این بازیگر هیجان‌زده‌ است و می‌گوید: "وقتی برای اولین بار این سریال را کارگردانی می‌کردم از لورن درس‌های زیادی آموختم. او چیزهای زیادی در مورد نحوه‌ی کار با بازیگران به من آموخت." کوهان در پایان فصل ۹ از سریال جدا شد.

 

هالیوود مردگان متحرک سریال مردگان متحرک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین