کد خبر: 51075 A

الیزابت ماس، بازیگر سریال "سرگذشت ندیمه" قرار است در "دختران درخشان" دی‌کاپیریو بازی می‌کند

ایران آرت: الیزابت ماس بازیگر سریال دستیار ندیمه که اخیراً خبر حضور او در سریال بازی سیاه نیز منتشر شده بود، قرار است تا در سریالی بر اساس رمان "دختران درخشان" (Shining Girls) نوشته‌ "لورن بیوکس" بازی کند و تهیه‌کننده اجرایی آن باشد.

اپل سفارش ساخت این سریال را داده است و "لئوناردو دی‌کاپریو" از تهیه‌کننده‌های این سریال است. "سیلکا لوئیزا" فیلمنامه‌ این اقتباس را به نگارش درمی‌آورد.

به گزارش تسنیم، ماس در این فیلم نقش خبرنگار شیکاگو را بازی می‌کند که از یک حمله خطرناک جان سالم به در برده است و تلاش می‌کند تا فرد مظنون را به دام بیندازد. او با کمپانی "Love & Squalor" در تولید پروژه‌ همکاری می‌کند و دی‌کاپریو به واسطه‌ کمپانی "Appian Way" در ساخته شدن سریال سهیم خواهد بود.

گفته می‌شود که اپل سال گذشته امتیاز ساخت سریال بر اساس رمان "دختران درخشان" را خریداری کرده و در همان زمان مراحل توسعه آغاز شده است. این سریال به دیگر پروژه‌های اپل که به تازگی سفارش ساخت دریافت کرده‌اند از جمله "روان‌پزشک همسایه" (The Shrink Next Door) با بازی "ویل فرل" و‌ "پل راد" می‌پیوندد.

اپل که از جدیدترین شبکه‌هایی است که وارد تولید سریال شده است، از همان ابتدا با سریال‌های جذابی مانند SEE توانست توجه مخاطبین را به خود جلب کند. این شبکه اخیراً سریال‌هایی چون "دفاع از جیکوب" با بازی "کریس اوانز" و "برنامه‌ صبحگاهی"  را پخش کرده و به‌ زودی پروژه‌های دیگری با همکاری "سوفیا کاپولا"، "داستان لیزی"  با بازی "جولین مور" و درام تاریخی "هدی لامار"  با بازی "گل گدوت" را به تولید خواهد رساند.

 

دی کاپریو سرگذشت ندیمه الیزابت ماس دختران درخشان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین