کد خبر: 51099 A

تازه‌ترین ساخته سینمایی کریستوفر نولان پیش از اکران در ایالات متحده، در بیش از ۷۰ کشور دنیا روی پرده سینماها خواهد رفت.

ایران آرت: استودیوی برادران وارنر استراتژی جدید خود برای عرضه‌ی "تنت" را اعلام کرد. در بیانیه‌ی رسمی استودیو آمده است: "امروز، برادران وارنر اعلام می‌کند که "تنت" از ۲۶ آگست (۶ شهریور ماه ۱۳۹۹) در بیش از ۷۰ کشور دنیا افتتاح می‌شود. بزرگ‌ترین مناطق شامل استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، کره، روسیه، اسپانیا و بریتانیا خواهد بود. این فیلم [۳ سپتامبر/۱۳ شهریور ماه ۱۳۹۹] در طول تعطیلات "روز کارگر" در ایالات متحده افتتاح خواهد شد."

تاریخ اکران جدید "تنت" در راستای بیانیه‌ی قبلی "توبی امریک" مدیر برادران وارنر است که ۲۰ ژوئیه گفته بود استودیو فیلم نولان را به صورت "سنتی همزمان در سراسر دنیا" اکران نخواهد کرد. آن‌ها پیش‌تر ۱۷ ژوئیه را برای اکران جهانی فیلم در نظر گرفته بودند. اما پاندمی کرونا سبب شد تاریخ عرضه ابتدا به ۳۱ ژوئیه و سپس ۱۲ آگست موکول شود. برادران وارنر ۲۰ ژوئیه "تنت" را از تقویم حذف کرده بود تا تاریخ جدید انتخاب کند. 

به گزارش ۳۰نما، استودیو به دنبال بیانیه‌ی امریک تأکید کرده بود که هدف آن‌ها اکران "تنت" در سالن‌های سینماست، "وقتی که سالن‌داران آمادگی داشته باشند و مقامات بگویند زمانش فرارسیده." بر اساس این دو بیانیه پیش‌بینی می‌شد که "تنت" ابتدا در بازارهای بین‌المللی از جمله کره‌ی جنوبی که سالن‌های سینما را بازگشایی کرده اکران شود و مدتی بعد آن را در بازارهای آمریکا عرضه کند. 

شمار رو به افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده موجب شده بود اکران "تنت" در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. "گوین نیوسام" فرماندار کالیفرنیا ۱۳ ژوئیه اعلام کرد که سالن‌های سینمای این منطقه باید بسته باقی بمانند، در حالی که "اندرو کوئومو" فرماندار نیویورک برنامه‌های خود برای بازگشایی سالن‌ها را لغو کرد. "تنت" می‌توانست در شبکه‌ی HBO Max وارنرمیدیا منتشر شود، اما نولان می‌گوید این فیلم بیش از سایر آثارش برای پرده‌های بزرگ سینما طراحی شده.

فیلم "تنت" داستانی در مورد دو جاسوس با بازی "رابرت پتینسون" و "جان دیوید واشینگتن" روایت می‌کند که با استفاده از وارونگی زمان قصد دارند مانع از وقوع جنگ جهانی سوم شوند. دیگر بازیگران فیلم "الیزابت دبیکی"، "آرون تیلور-جانسون"، "کنت برانا"، و "مایکل کین" خواهند بود.

 

کریستوفر نولان نولان تنت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین