کد خبر: 51127 A

برد پیت پس از کسب جایزه اسکار این فرصت را دارد که جایزه امی را نیز از آن خود کند. این بازیگر به لطف بازی در نقش دکتر آنتونی فاوچی نامزد جایزه امی شده است.

ایران آرت: فهرست نامزدهای هفتاد و دومین دوره از جوایز تلویزیونی امی اعلام شد. به نقل از نیویورک‌تایمز، سریال "نگهبانان" محصول کمپانی "HBO" با کسب نامزدی در ۲۶ شاخه پیشتاز این دوره از جوایز امی شد.

"خانم میسل شگفت‌انگیز" با نامزدی در ۲۰ شاخه، سریال‌های "اوزارک" و "جانشینی" هر کدام با ۱۸ نامزدی در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

کمپانی "نتفلیکس" نیز با کسب ۱۶۰ نامزدی رکورد جدیدی را به ثبت رساند. پیش‌تر ""HBO با ۱۳۷ نامزدی رکوردار بیشترین کسب نامزدی در یک سال را به دست آورده بود.

ایسنا نوشت در بخش بهترین سریال درام، "مندلورین"، "اوزارک"، "جانشینی"، "تاج"، "کشتن ایو"، "چیزهای عجیب"، "بهتر است با سول تماس بگیری" و "سرگذشت ندیمه" با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در بخش بهترین سریال کمدی، "جای خوب"، "شیتز کریک"، "زیاد ذوق زده نشو"، "ناامن"، "روش کامینسکی"، "آنچه که در سایه‌ها انجام می‌دهیم"، "برای من مرده" و "خانم میسل شگفت‌انگیز" به عنوان نامزدهای این دوره انتخاب شده‌اند.

"آتش‌های کوچک در همه‌جا"، "خانم آمریکا"، "باورنکردنی"، "غیرارتودکس" و "نگهبانان" نیز در شاخه بهترین سریال کوتاه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

"کریستینا اپل‌گیت"(مرده برای من)، "ریچل برازناهان"(خانم میسل شگفت‌انگیز)، "لیندا کاردلینی"(مرده برای من)، "کاترین اوهارا"(شیتز کریک)، "ایسا ری" (ناامن) و "تریسی الیس راس"(مایل به سیاه) در فهرست بهترین بازیگر زن سریال کمدی قرار گرفتند.

در فهرست بهترین بازیگر مرد سریال کمدی، "آنتونی اندرسون"(مایل به سیاه)، "دان چیدل"(دوشنبه سیاه)، "تد دنسن"(جای خوب)، "مایکل داگلاس"(روش کامینسکی)،"یوچین لوی"(شیتز کریک) و "رامی یوسف"(رامی)  با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در شاخه نامزدهای بهترین بازیگر مرد در سریال‌های درام، جیسون بیتمن (اوزارک)، "استرلینگ کی  براون" (این ما هستیم)، "استیو کرل"(برنامه صبح)، "برایان کاکس"(جانشینی)، "بیلی پورتر"(ژست) و "جرمی استرانگ" (جانشینی) معرفی شدند.

در بخش نامزدهای بهترین بازیگر زن در سریال‌های درام، جنیفر آنیستون (برنامه صبح)، "اولیویا کُلمن"(تاج)، "جودی کومر "(کشتن ایو)، "لورا لینی"(اوزارک)، "ساندرا اوه" (کشتن ایو) و "زندیا کُلمن"(افوریا) معرفی شدند.

نامزدی غیرمنتظره برد پیت

​برد پیت اوایل سال ۲۰۲۰ برنده‌ی اسکار شد و می‌تواند اواخر تابستان جایزه‌ی امی را هم به خانه ببرد.

این بازیگر به لطف بازی در نقش "دکتر آنتونی فاوچی" در مجموعه‌ "اجرای زنده‌ شنبه شب" در بخش بهتری بازیگر مهمان در سریال‌های کمدی فرصت کسب امی را دارد. 

مراسم معرفی برندگان و اعطای جوایز هفتاد و یکمین دوره جوایز امی موسوم به اسکار تلویزیونی روز ۲۰ سپتامبر با اجرای "جیمی کیمل" برگزار خواهد شد.

 

برد پیت نتفلیکس جوایز امی خانم میزل شگفت انگیز نگهبانان اوزارک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین