کد خبر: 51174 A

متیو مک‌کانهی نخستین کتاب خاطراتش را نوشته و در حالی که کتابش پاییز منتشر می‌شود، از حالا می‌توان آن را پیش‌خرید کرد.

ایران آرت: متیو مک‌کانهی بازیگر آماده است تا با نخستین کتاب خود با عنوان "چراغ‌های سبز" خوانندگان را به سفری در زندگی‌اش ببرد.

این برنده جایزه اسکار چهارشنبه در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد نخستین کتاب خاطراتش را که توسط انتشارات کراون پابلیشینگ منتشر شده، حالا می‌توان پیش‌خرید کرد و الهام آن نوشته‌های شخصی او در تمام طول عمرش بوده است.

مک‌کانهی در ویدیویی که ضبط کرد گفت: "از وقتی که نوشتن را یاد گرفتم دفتر خاطرات نگه می‌دارم. هر چیزی را نوشتم که هیجان‌زده‌ام کرد، ناامیدم کرد، باعث شد بخندم، باعث شد گریه کنم و باعث شد فکر کنم که چه چیزی شب‌ها بیدارم نگه می‌دارد".

او گفت "۲ سال پیش این شجاعت را پیدا کردم که تمام آن خاطرات را جمع کنم و ببینم چه چیزی دارم و در نهایت با یک کتاب بازگشتم" و یک نسخه فیزیکی از کتاب جدیدش را نشان داد. روی جلد کتاب پرتره‌ای سیاه و سفید از این بازیگر نقش بسته است."

«چراغ های سبز» متیو مک‌کانهی به زودی منتشر می‌شود

به گزارش مهر، او گفت به این دلیل چنین نامی را برای کتابش انتخاب کرده چون "داستانی درباره این است که چطور من در زندگی چراغ سبزهایی گرفتم و همه‌مان می‌توانیم بگیریم. چراغ‌های زرد و قرمز را دوست نداریم چون وقت‌مان را می‌گیرند. وقتی می‌فهمیم همه‌شان در نهایت سبز می‌شوند، ضرب‌آهنگ‌شان آشکار می‌شود. اینجاست که زندگی تبدیل به یک شعر می‌شود و شروع می‌کنیم به درک کردن اینکه چه چیزی می‌خواهیم و به چه چیزی نیاز داریم."

مک‌کانهی در بیانیه‌ای که درباره کتاب منتشر کرده آن را "آلبومی از داستان زندگی من تا اینجا" خوانده و گفته تجربه ۵۰ سال از چیزهایی که دیده و احساسات و افتخارات و شرمساری‌هایش است.

او گفت: "امیدوارم دارویی باشد که طعم خوبی دارد، دو تا آسپیرین به جای درمانگاه رفتن، یک سفینه فضایی به مریخ بدون نیاز به گواهی پرواز، به کلیسا رفتن بدون نیاز به دوباره متولد شدن و خندیدن بدون اشک ریختن."

این کتاب رسماً بیستم اکتبر ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد و وارد شبکه فروش می‌شود.

متیو مک کانهی چراغ های سبز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین