کد خبر: 51206 A

"جزیره" درباره روزنامه‌نگاری است که با شکسته شدن کشتی در یک جزیره در اقیانوس هند پا به خشکی می‌گذارد و در آنجا جامعه‌ای مستقل را کشف می‌کند.

ایران آرت: "اپین وی" متعلق به دی کاپریو با همکاری "این گود کمپانی فیلمز" قصد دارند رمان "جزیره" نوشته آلدوس هاکسلی را به سریال درآورند.

این کتاب که آخرین کتاب هاکسلی است و سال ۱۹۶۲ منتشر شده درباره روزنامه‌نگاری است که با شکسته شدن کشتی در یک جزیره در اقیانوس هند پا به خشکی می‌گذارد و در آنجا جامعه‌ای مستقل را کشف می‌کند و تحت تاثیر فرهنگ و سنت‌هایشان قرار می‌گیرد. آنجا هنر جایی ندارد و انواع روانگردان‌ها و ساختارهای اجتماعی متفاوت همه چیز را تعیین می‌کنند.

هاکسلی "جزیره" را در برابر دیگر رمان مشهورش "دنیای قشنگ نو" نوشته که رمان پادآرمان‌شهری درباره لندن و محصول سال ۱۹۳۲ است. در "جزیره" او به موضوع‌های آزادی و قدرت بالقوه بشری توجه کرده است. هاکسلی یک سال بعد از انتشار "جزیره" درگذشت.

به گزارش مهر، دیویسون و دی‌کاپریو به عنوان تهیه‌کننده اجرایی از "اپین وی" و جورج دی‌کاپریو و رویی شارون از دیگر تهیه‌کنندگان سریال هستند.

دی کاپریو کمپانی تولید فیلمش را سال ۲۰۰۴ تاسیس کرد و چندین فیلم بلند از جمله "هوانورد"، "شاتر آیلند"، "شب عید"، "گرگ وال استریت" و "بازگشته از گور" را همانجا تولید کرد.

این کمپانی با نتفلیکس نیز برای تولید چندین فیلم مستند همکاری کرده است. این کمپانی با شبکه "هیستوری" و "دیزنی پلاس" نیز در تولید محصولات تلویزیونی فعالیت‌های مشترکی داشته است.

 

لئوناردو دی کاپریو دی کاپریو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین